15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

2017 Kış Modası Trendleri

Kemal Kayaoğlu
5 Ocak 2017

Bu aralar hava, dolabınızdan en sevdiğiniz kışlıkları çıkarıp giymeniz için en doğru zaman. Bizim için kış mevsimi demek bizi soğuktan koruyan şık kıyafetler giymek demektir. Her sene olduğu gibi bu sene de bazı stil ve renkleri her zamankinden daha fazla etrafta görür olduk. İşte sizin için 2017 kışının en iyi 5 trendini listeliyoruz.

GRİNİN ZAFERİ

Birçok insan gri rengi ara bir ton olduğu için pek tercih etmez. Fakat biz grinin kış aylarının o bembeyaz görüntüsüne çok yakıştığını düşünenlerdeniz. Herkes siyah ve diğer koyu renkleri tercih ederken siz kombinasyonlarınızda griyi kullanmayı deneyin. Bu renkte olan jean üzerine bir kazak veya mont gayet şık duracaktır.

2016 Kışının En İyi 5 Trendi

ÖRME KAZAKLARIN ZAMANI

Sizi sıcacık tutacak kıyafetlerden biri olan örme kazaklar bu sene de çok moda. Artık istediğimiz renkte ve desende bulabileceğimiz kazakların bizce hiç bir zaman modası geçmeyecektir. Rahat ve uzun ömürlü olan bu kazaklar doğru bir pantolon ile giyildiğinde üzerinizde çok iyi duracaktır.

2016 Kışının En İyi 5 Trendi

İÇİ YÜNLÜ DERİ MONTLAR

‘Shearling’ adıyla da bilinen ve kışın üzerinize alabileceğiniz en şık parçalardan biri olan bu montların içi koyun yünüyle kaplıdır. Sizi son derece  soğuktan koruyabilir. Her erkeğin mutlaka dolabında bulunması gereken bu mont zamanla giyildikçe üzerinizde daha da iyi duracaktır.

2016 Kışının En İyi 5 Trendi

YAMALARIN GÜCÜ ADINA

Uzun süredir göremediğimiz yamalar geri döndü. Ancak bu kez kazaklarda. Bazı markalar dirsek bölgelerinde yama olan modeller üretirken bazıları da bunları farklı desen ve renklerde ayrıca kullanıyor. Kazağınıza yaptıracağınız yama ile üzerinizdeki kıyafetin havasını tamamiyle değiştireceği gibi aynı zamanda sofistike bir stil de yaratacaktır.

2016 Kışının En İyi 5 Trendi

ŞARABIN ASIL RENGİ

Burgundy rengi asla kırmızının bir tonu deyip geçilecek bir renk değildir. Şaraptan tanıdığımız bu renk uzun zamandır erkeklerin pek tercihi olmasa da özellikle son zamanlarda çok daha revaçta. Egzotikliği ve ağırlığı barındıran bu renk özellikle yelek, süveter ve hırkalarda harika duruyor. Doğası gereği her ton ile uyum sağlayamayan bu rengi tercih ettiğinizde geri kalan parçaları siyah veya beyaz seçmenizi öneririz.

2016 Kışının En İyi 5 Trendi

2017 Kış Modası Trendleri

Popvizyon Erkekçe Editörü — Erkek dünyasına ait her şey!
Yorumlar 0