15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

2017’de Bu Saç Modellerini Her Yerde Görmeye Hazır Olun!

Sena Öğüt
29 Aralık 2016

2017’ye günler kaldı! Peki heyecanla beklediğimiz bu yeni yılda hangi saç modelleri ve renkleri hüküm sürecek? Sizler için gelecek yıl favorileri için öngörülerimizi bir araya getirdik. Okumaya devam edin ve saç trendlerinin öncüsü olun…

Süper Düz

2017-sac-trendleri-popvizyon

Kusursuzca düzleştirilmiş ve ortadan ayrılmış saç modeli 2017’nin en büyük saç trendlerinden biri olmaya aday! Tabi ki bu saç modeli en çok sağlıklı saçlara yakışacak. Kırıkları olan sağlıksız saçlar için pek iyi bir görüntü oluşturmayabilir! Ancak saçlarınıza ısı uygulamadan önce ısıya karşı koruyucu saç ürünlerinden kesinlikle faydalanmalısınız.

Tepeden At Kuyruğu

2017-sac-trendleri-popvizyon

İster düz, ister dalgalı… At kuyruğunuzu 2017’de en tepeden uygulayın! Oldukça modern ve zarif bir görünüm elde etmenin yanı sıra bu saç modeliyle her ortama ayak uydurabileceksiniz.

Düzleştirici Dalgaları

2017-sac-trendleri-popvizyon

Ne sahil dalgası, ne bonus dalgalar… İkisinin tam ortasını elde edebileceğiniz ürün ise kesinlikle düzleştiriciler! Saçlarınızı parçalara ayırın. Her bir parçayı düzleştiricinize yerleştirdikten sonra çevirerek yukarı doğru aralıksız çekin. Daha net bir bitiş için saç uçlarınızı saç boylarına göre daha düz bırakın.

Uzayan Perçemler

2017-sac-trendleri-popvizyon

Kaküller 2016’ya damgasını vurmuştu. Ancak 2017, özellikle de orta boy saçlar için uzayan ve göz hızasına gelen perçemlerin yılı olacak! Eğer kaküllerinizden sıkıldıysanız, 2017’de ara boyun tadını çıkarabilirsiniz.

Rapunzel

2017-sac-trendleri-popvizyon

Uzun saçlar hiçbir yere gitmiş değil. İçinde bulunduğumuz yılda Rihanna, Jourdan Dunn ve Kardashianlarda çok sık gördük. 2017’de şubat ayından sonra ikinci büyük patlamasını yaşayacak gibi görünüyor Rapunzel saçlar…

Tek Bir Yana Atılmış Saçlar

2017-sac-trendleri-popvizyon

2017’nin en kolay ve en havalı saç modelini merak ediyorsanız söyleyelim: Saçlarınızı tek bir yana atmak! İster düz, ister dalgalı, ister kıvırcık saçlarınızın yoğunluğunu tek bir tarafa verin. İşte bu kadar kolay!

Kayağan ve Parlak!

2017-sac-trendleri-popvizyon

Geçtiğimiz dönemlerin ıslak saç trendine benzeyen bu saç stilinin tek farkı: Sadece saç diplerine değil, boy ve uç kısımlarına da şekillendiriciyle ıslak bir görünüm kazandırmak! Günlük hayatınızda ve özel günlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu saç modeli hem çok şık hem de çok havalı!

Altın ‘Bronde’

2017-sac-trendleri-popvizyon

Biraz ışıklandırmada sarı, diğer zamanlarda altın kahve görünen bu dönüşebilir saç rengi, hem kahve hem sarılık içerdiği için “bronde” olarak adlandırılıyor. Eğer sarı tonlarına gitmeyi düşünüyorsanız, bu iyi bir başlangıç olabilir!

2017’de Bu Saç Modellerini Her Yerde Görmeye Hazır Olun!

Popvizyon Editörü / İngilizce Öğretmeni. Kedi velisi.
Yorumlar 0