15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

2017’de Yayına Girecek 5 Yabancı Yeni Dizi

Özkan Özcan
15 Kasım 2016

2017 senesine yaklaşık 1.5 kala  yeni yılda ilk bölümlerini yayınlayacak yepyeni yabancı dizilerden derlediğimiz 5 dizi.

 A Series of Unfortunate Events

Tür: Macera, Dram

Yayın tarihi : 13 Ocak 2017

3 kitaptan oluşan bir seriden filme de uyarlanan A Series of Unfortunate Events, ülkemizde Talihsiz Serüvenler Dizisi olarak da biliniyor. Kendini Lemony Snicket olarak tanıtan yazarın, okuyucuyu her kitapta okumaktan vazgeçirmeye çalışmasıyla merak uyandıran seri, üç küçük kardeşin macera dolu hayatını konu alıyor.

Marvel’s Iron Fist

Tür: Fantastik, Aksiyon

Yayın tarihi : 17 Mart 2017

Başrolünde Game Of Thrones’ta karşımıza Renly Baratheon’un sevgilisi Ser Loras Tyrell olarak çıkan Finn Jones’un yer aldığı. Böylece Netflix, Daredevil,Jessica Jones ve Luke Cage’in ardından dördüncü Marvel eserini ekranlara taşımış olacak.

The Mick

Tür: Komedi

Yayın tarihi : 01 Ocak 2017

Zengin kız kardeşinin şımarık çocuklarını büyütmek zorunda kalan kadının hikayesini anlatan The Mick’in başrolünde Kaitlin Olson yer alıyor.

Big Little Lies

Tür: Komedi, Dram

Yayın tarihi : Şubat 2017

Başrolünü Oscar, Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncu Nicole Kidman’ın (The Hours) paylaştığı dizide ayrıca Reese Witherspoon, Alexander Skarsgård (True Blood), James Tupper (Revenge), Shailene Woodley (The Secret Life of the American Teenager), Laura Dern (Enlightened), Adam Scott, Zoë Kravitz (X-Men) ve Kathryn Newton (Gary Unmarried) rol almakta.

Dizi, görünüşte mükemmel bir hayatları olan Celeste (Nicole Kidman), Madeline Mackenzie (Reese Witherspoon) ve Jane (Shailene Woodley) isimli üç annenin etrafında dönüyor. Çocukları aynı kreşe giden bu üç annenin yollarının kesişmesi ile ortak cinayet sırlarını içeren hikaye konu edilmektedir.

 

24: Legacy

Tür: Dram, Gerilim

Yayın Yarihi: 05 Şubat 2017

Dizi; geçmişinden hayatı pahasına kaçan eski asker Eric Carter’ın kendini CTU’nun içinde bulmasını ve Amerika’nın yaşayabileceği en büyük terör saldırısını önlemeye çalışmasını anlatıyor.

2017’de Yayına Girecek 5 Yabancı Yeni Dizi

 

Yorumlar 0