15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

‘Address Residence’ Sizi İstanbul’da Olağanüstü Kent Yaşamı İle Tanıştırıyor…

popvizyon
Yazan popvizyon
5 Nisan 2016

İstanbul’un yeni ikonu olacak, 46 kattan oluşan ‘The Address İstanbul’un, ilk 11 katında Emaar’ın 5 yıldızlı otel zinciri markası ‘The Address Hotel’, 183 odasıyla yer alıyor. Standart ve süit odalarının yanı sıra lüks restoranlar, SPA, havuz ve sağlık kulübüyle konuklarına beş yıldızlı bir konfor vaat eden otel, aynı zamanda yaşamın merkezi olacağı iddiasını da taşıyor.

Mükemmelliyetin samimiyetle, gücün zarafetle buluştuğu ‘The Address Hotel’, incelikli bir hayatın tüm ayrıntılarını rafine zevklerle birleştirerek sunuyor.

EMAARThe Address Residence İstanbul 2

Zamansız Bir Lüks Anlayışı…

‘The Address Hotel’in üst katlarında yer alan 320 lüks rezidans daire ise; özel konumları, zamansız ve rafine tasarımları ve ‘The Address Hotel’in rezidanslara sunduğu 5 yıldızlı hizmetiyle sahiplerine olağanüstü bir kent hayatı yaşatmak için tasarlanıyor. Otelin hizmet verdiği rezidanslarda yaşayan ev sahipleri, 5 yıldızlı bu konforlu hayatı kendi evlerinde yaşama lüksüne sahip oluyor.

EMAARThe Address Residence İstanbul 3

Değerli Bir Yatırım…

12 – 29 kat arasında yer alan ‘The Address Residence İstanbul, 1’den 3 odaya kadar değişen farklı daire seçenekleri ve 78 metrekareden 213 metrekareye kadar değişen daire tipleriyle toplam 197 adet mobilyalı lüks rezidans daireden oluşuyor. ‘The Address Residence İstanbul’, sahiplerini yeni bir yatırım fırsatıyla da tanıştırıyor. ‘The Address Hotel’in özel sistemine dahil edilebilen ‘The Address Residence İstanbul’daki mobilyalı daireler, ev sahiplerinin gelir elde edebilecekleri çok değerli bir yatırım imkanı sunuyor.

The Address Residence İstanbul’un göz kamaştırıcı örnek daireleri Emaar Square satış ofisinde müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Detaylı bilgi için:

Emaar Square Satış Ofisi Tel: 0216 547 17 17

www.emaarsquare.com.tr

Yorumlar 0