15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000
scarlets_popvizyon

Ciltlerde Scarlet S Dönemi Başladı

Şirin Aypar
24 Ocak 2016

Çoğu kişi yüzündeki lekelerden, akne izlerinden, gözeneklerinin genişliğinden, yara izlerinden, cilt tonu farklılıklarından, ince kırışıklıklardan, sarkmalardan ve elastikiyet kaybından şikayetçidir. İşte bu şikayetlerinizden Avşar Estetik‘te kullanılan ve sonuçları açısından vazgeçilemeyen Scarlet S cihazıyla 3 hafta aralıklarla toplam 3 seansta kurtulmanız mümkün.

scarlet-s-300x300

 

 

Peki bu uygulama nasıl yapılıyor?

Mikroiğneler cilt altını radyofrekans dalgalarıyla uyarıyor ve iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde başlamış oluyor. Cildin üst yüzeyindeki hücre gelişim faktörleri harekete geçiyor. Sonrasında anti-aging özelliğiyle birlikte ciltteki ton farklılıkları, lekeler, ince kırışıklıklar, akne izleri cerrahi gerektirmeden, ağrısız, acısız, kısa sürede tedavi edilmiş oluyor. Aynı zamanda ciltte sıkılaşma ve yenilenme sağlanıyor.

En önemli özellikleri ise;

Yan etki oluşmaz. Tüm yaş gruplarına uygulanabilir. Morarma ve kanama olmaz. İğne izi kalmaz. Uygulama ve iyileşme süresi kısadır. Kişi, işlem sonrası rahatlıkla günlük yaşantısına devam edebilir.

76d3a8a2-01bf-4401-bbd8-291376ba56f0

 

Birebir görülen sonuçlar gösteriyor ki, tüm seanslar tamamlandığında ciltte tam anlamıyla doğal bir yenilenme, toparlanma ve sıkılaşma mükemmel bir şekilde fark ediliyor. Kısa sürede etkili sonuçlar için tavsiye edilen, ameliyatsız cilt gençleştirmede teknolojinin son boyutu olarak görülen bu uygulamanın cildinizde yarattığı fark inanılmaz!

scarlet-cihazı

Popvizyon Estetik Editörü/ Avşar Estetik Medikal Koordinatörü
Yorumlar 0