15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Dizilere Göre Hayatının Aşkını Bulma Kılavuzu

Pelin Kumral
18 Aralık 2016

Geçen gün arkadaşlarla epeyce bir konuştuk, düşündük taşındık ve hayatımızın aşkını bulmak için dizi kızlarından yardım almaya karar verdik. Malum onların hepsi bol aşklı, bol kalpli bir hayat yaşıyorlar. İşte hayatınızın aşkını bulmakta size yardım edecek maddeler:

  1. Huysuz Kız Trendi:

Herşeyden evvel bu zamana kadar duyduğunuz bütün herşeyi unutmanız lazım. Yok erkekler huzur ararmış filan külliyen yalan!

-Mesela ilk iş gunun dahi olsa yakışıklı patronunun fikirlerini beğenmiyor, eleştiriyor, trip atıyorsun. Kafasına atar gibi kahve veriyorsun. Merak etmeyin patronunuz (ve illa ki de yakışıklıdır bunca yıllık calışma hayatımda hala bir Burak Deniz’e rastlayamadım ama büyük ihtimalle benim şanssızlığım) size muhasebenin yolunu göstermediği gibi, bir de üstüne aşık oluyor, peşinizden koşuyor.

 

ask-laftan-anlamaz

-Karşımıza Kıvanç Tatlıtuğ bile çıkıp benimle evlen diyorsa öyle hemen evet demiyoruz. Hayır ne münasebet, küstah, gıcık, senden nefret ediyorum, hoşlanmıyorum diyoruz. Ama peşinden de ayrılmıyoruz. Unutmayın işin püf noktası sürekli o kişiyle karşılaşacak ortamlar yaratmak ama en ufak bir iltifatta senden hiç hoşlanmıyorum demek. Böylece karşınızdaki adam size daha çok bağlanacaktır.

2. Düşmeden Ayak Burkulması :

Düşmek, ayak burkulması, bayılmak ve araba çarpması bunlar dizi kızlarının ayrılmaz dört silahşörü. Sizler de sokak ortasında bayılmayı ya da ormanda yürüyüş yaparken düşmeyi bir rituel haline getirmelisiniz. Yardımınıza Kerem Bursin gelebilir hatta sizi orman boyunca kucağında taşıyabilir ve tabii ki anında aşık olur.

gunesibeklerken-bolum25-2

3. Cüzdanınızı, çantanızı bir yerlere şöyle yumuşakça bırakın. Bu bir taksi olur, bir kafe ya da restaurant olur hiç farketmez. Bunu bulan illa ki yakışıklı ve karizmatik kişi bu kimin diye günlerce arayacak evinizin kapısına kadar kaybettiğiniz eşyanızı getirecek ve bir de size aşık olacaktır

4.Aylar yıllar boyunca çalıştığın iş yerine bakımsız, sacın başın yerleri süpürüyor olarak gidiyorsun ama şirket yemeğine kırmızı giyip, sacını toplatıp makyaj yapıyorsun. İçeriye öyle bir giriyorsun ki doğal olarak oranın en yakışıklısı sana aşık oluyor. Sen de yahu ben yıllardır bu şirketteyim bu adam bana bir gün bile pas vermedi simdi n’oluyoruz ki demiyorsun. İlk baştan beri şirkete güzel olarak gidersen oradaki insanlar seni o şekilde benimsediğinden şok etkisi yaratamıyorsun işte. Her gün bakım yok arkadaşlar, hayatınızın aşkını şok etkisiyle bulacaksınız

5. Bolca kapı dinliyorsun. Malum en gizli konular bile yüksek sesle kapılar kapatılmadan konuşulduğundan dizilerde hayatınızın aşkıyla ilgili ip uçlari elde etmek çok kolay.

Biz yarından itibaren bu maddeleri hayatımıza koyuyoruz gelişmeleri sizinle paylaşmaktan geri kalmayacağıma emin olabilirsiniz 🙂

CESUR VE CESUR HEYECANI DEVAM EDİYOR…

resim1

Cesur ve Cesur mavi beresiyle ve muhteşem güneş gözlükleriyle gönüllerimizdeki tahtını iyice sağlamlaştırdı sağlamlaştırmasına da Sühan’ın kıyafetlerine acilen el atılmalı. Tabii ki bir dizi karakteri yaratılırken öncesinde düşünülüp, konuşulup bir gardrop yaratılıyor ancak burada gördüğümüz seçimler gerçekten kafamda deli sorular oluşturmama sebep oluyor. Sühan zevksiz bir kadını mı oynuyor acaba diye düşünüyorum mesela. Eğer amaç buysa Bingo! Ekibi kutluyorum gerçekten harika bir iş çıkartıyor çünkü bundan daha zevksiz bir giyim tarzı olamazdı.

Hele o son Calamity Jane püsküllü etekle umutsuz vaka olarak kabul ettim ben Sühan’ı.

resim1

Bir de şehirden uzak bir hayat yaşıyoruz diye illa kovboy gibi mi giyinmemiz gerekiyor anlamadım ki. Sanırsın sehir dışına giderken ayarı kaçırıp Teksas’a gitmişler, birazdan petrol kuyusu manzaralı evlerinde JR ve Sue Ellen ile yemek yiyecekler.

cesur_ve_guzel

Madem dizi dedikodusunun dibine vurduk hala gülmekte olduğum bir sahneye değinmeden geçemeyeceğim. Geçen bölüm çekilin ben Fransızca biliyorum edalarıyla müstakbel kayınvalidesinin gönlüne giren Sühan’ın bu bölümde ama ben sadece bir iki kelime konuşabiliyorum o zaman ninni gelsin demesini nasıl buldunuz?

Bir de Cesur’cuğum tamam gözlerinde kaybolduk da kör de değiliz. Gril tavasındaki etleri krep fırlatır gibi fırlattığın gözümüzden kaçmadı. Ayrıca o etler kuruydu dua et ki birçok insan masadaki ete konsantre olamayacak kadar seninle meşguldü.

İÇERDE MİYİZ DIŞARDA MI?

indir-2

İtiraf edeyim Çağatay Ulusoy denince aklıma donuk 32 dişli bir gülümseme gelirdi ta Feriha yıllarından kalma.

Fakat yaptığı sinema filmiyle kendisiyle ilgili fikirlerim çok değişti. Bu yüzden de İçerde dizisi başlayınca performansını merak ettim. Birkaç gözalıcı olması gereken sahne inanılmaz gözüme battı. Mesela ilk bölümdeki hapishanede Sarp’a polislerin hesap sorma sahnesi Japon çizgi filmlerinde karakterlerin ağır cekimle oradan oraya uçma sahnelerinden halliceydi.

Ben Çağatay Ulusoy’da hala Medcezir Yaman ve Emir’in Yolu kırıntılarını görüyorum izlerken. Saçlar kısalmış ve değişik bir karakteri oynamaya da çalışıyor belli ama oynadığı diğer iki karaktere kayan çok fazla sahne var. Belki zamanla oturacak onu da izleyerek göreceğiz.

Diziyi şölen haline getiren karakter şüphesiz Kebapçı Celal. Çetin Tekindor gibi bir ustayı seyretmek inanılmaz bir keyif.

Eveet bugünlük de bu kadar. Hepinize güzel bir Pazar günü diliyorum.

Küçüklüğümden beri sokaktaki ve dizilerdeki insanlari kafamdaki hayali scannerla gecirir onlara yeni imaj yaparim:) Seyahat, fotoğraf & çikolata tutkunuyum. Paris'te yaşıyorum. İU Halkla İlişkiler & Tanıtım.
Yorumlar 0