15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Emaar Square İle Konut Projelerine Yeni Bir Bakış

popvizyon
Yazan popvizyon
30 Mart 2016

İstanbul’un yeni projelerinden Emaar Square, farklı yaşam tarzlarına yönelik üç farklı konut seçeneğiyle ayrıcalıklı bir kent yaşamını tercih eden sakinlerini bekliyor.

Emaar Türkiye’nin ikinci projesi olan Emaar Square’deki konutlar, insan odaklı tasarım anlayışıyla farklı ihtiyaçlara yönelik 3 farklı yaşam sunuyor. Çamlıca’da tasarlanan içerisinde konutun yanı sıra Türkiye’nin en büyük AVM’lerinden biri, 5 yıldızlı The Address Otel ve ofis binası da bulunan karma proje, hareketli ve şehrin içinde, dünya standartlarında bir yaşam tarzını tercih edenlere hitap ediyor.

Yaşam Stille Buluştu: Emaar Square Residences


3 farklı konut seçeneğine sahip Emaar Square’deki seçeneklerin ilki Emaar Square Residences. Geleneksel ile seçkin yaşam biçiminin bir harmonisini sunan Residences, 5-14 kat arasında değişen projenin diğer konutlarına göre daha alçak katlı 4 ayrı binadan oluşmakta. Sakinlerinin yaşam stillerini yansıtan ayrıntılarla zenginleşen Residences; ağırlıklı olarak geleneksel, büyük metrekarelerde yaşamak isteyen, çocuklu aileler için tasarlandı. Dış cephelerinde Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve Üsküdar gibi şehrin geleneksel dokularının izlerini taşıyan Residences, toplam 347 üniteden oluşuyor. 1-5 odalı dairelerden penthouse’a kadar farklı seçenekler sunan Residences’larda, dairelerin birincil hedef kitlesi doğrultusunda geniş salonlar, kapalı mutfaklar, fransız balkonlar bulunuyor. 3 metrelik tavan yüksekliğiyle rakiplerinden farklılaşan rezidans dairelerde beyaz eşyalardan seramiklere kadar kullanılan tüm markalar en iyi dünya markaları arasından özenle seçildi.

Residences’da sakinlerinin boş zamanlarında keyifli zaman geçirmesine yönelik tasarlanmış sosyal kulüp, açık ve kapalı havuzlar, çocuk kulübü, fitness stüdyoları ve spor salonu da bulunuyor.

Aynı zamanda Residences’ın mimari konsepti doğrultusunda tasarlanan giriş lobisi ve bekleme salonu, her daireye özel depo alanı , resepsiyon, concierge ve özel güvenlik hizmeti de ev sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor.

Tarz Şehirle Buluştu: Emaar Square Heights


Emaar Square’deki ikinci konut seçeneği ise Emaar Square Heights. Farklı ve çağdaş bir mimari tasarıma sahip 33 kattan oluşan Heights, Alışveriş Merkezi üzerinde yer alıyor. Heights daireleri, yüksek bir binada ve daha hızlı bir yaşamın gerekliliklerine cevap olacak, modern tasarım çizgisini, fonksiyonel ve konforlu detaylar ile birleştirerek tasarlandı. Yeni bir lüks anlayışıyla sakinlerine teknolojik ve modern bir konfor sunan Heights en son teknolojiler ile donatılmış, 1 odadan 5 odaya kadar değişen 333 üniteden oluşuyor.

Ağırlıklı olarak yoğun tempoda yaşayan çiftler, yalnız yaşayanlar ve yatırımcılar için tasarlanan Heights, dinamik bir yaşam tarzına sahip ve kentin içinde olduğu kadar evlerinin dışında yaşamayı ve sosyalleşmeyi seven bir hedef kitleye hitap ediyor. Heights’taki daireler, daha küçük metrekareli olmakla birlikte, Residences dairelerine kıyasla daha modern detaylarla donatılarak sunuluyor. Emaar Square Heights’ta 1 odadan 5 odaya değişen dairelerin yanında stüdyo daireler ile çatı daireleri de bulunuyor.

Heights’ta sosyal kulüp, açık havuz, çocuk kulübü, fitness stüdyoları ve spor salonu sakinleri için seçkin bir yaşam stili sunuyor. Giriş lobisi, asansöre giden zarif döşemeli giriş holünü de içinde barındırıyor. Teraz havuzu, kulenin en üst bölümünde, şehrin muhteşem manzarasını gözler önüne seriyor.

Güç Zarafetle Buluştu: The Address Residence İstanbul


Gücü zarafetle buluşturan The Address Residence İstanbul ise, Emaar’ın kendi markası olan ve dünyaca ünlü beş yıldızlı The Address Hotel’in konforunu yaşamak isteyenler için tasarlandı. İstanbul’un yeni ikonu olacak 46 kattan oluşan The Address İstanbul’un, ilk 11 katında Emaar’ın 5 yıldızlı otel zinciri markası The Address Hotel, 183 odasıyla yer alıyor. The Address Hotel’in üst katlarında yer alan 320 lüks rezidans daire ise; özel konumları, zamansız ve rafine tasarımları ve The Address Hotel’in rezidanslara sunduğu 5 yıldızlı hizmetiyle sahiplerine olağanüstü bir kent hayatı yaşatmak için tasarlanıyor. Sir Norman Foster’ın kurucusu olduğu Foster + Partners’ın imzasını taşıyan binanın 12-29 kat arasında yer alan 197 adet mobilyalı lüks rezidans daire kentli, beş yıldızlı otel konforunu kendi evinde de yaşamak isteyenlere hitap ederken, 30 ile 46 katları arasında bulunan 123 adet lüks rezidans dairesi 89 metrekare ile 645 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde bulunuyor. The Address İstanbul’da yer alan 2 özel kat ise, hem otel misafirlerine hem de daire sakinlerine özel havuz ve lüks spa deneyimi sunuyor.

Her 3 konut tipine ait örnek daireler, Emaar Square satış ofisinde müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Detaylı bilgi için;

Emaar Square Satış Ofisi Tel: 0216 547 17 17

www.emaarsquare.com.tr

Yorumlar 0