15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Environ Youth- Essentia Anti Aging Serisi

Merve Ergüzel
6 Ocak 2017

 

Environ‘ın vitamin aşamalı sistemiyle, geleceğinizi genç ciltle karşılama deneyimini yaşayın…

Yüksek ve etkili, güçlü vitaminler, antioksidan ve peptitler içeriği ile, cildin sağlıklı görünmesini, ışıltılı genç görünüm kazanmasını sağlar.
ab70f540-80f6-425f-ae6a-e9c387ad09af-large

Hydra–Intense Cleansing Lotion (Yoğun Nem Etkili Temizleme Losyonu)

Yoğun besleyici krem temizleyici, ciltten makyaj ve kirlerin giderilmesini sağlar, cildin doğal PH’sını dengeler. Nemlendirici etkisi, kızarıklığı azaltır, cildin ipeksi yumuşak , ferah ve gençlik ışıltısı ile parlamasını sağlar.

Yararları: Cildin doğal yağ dengesini etkilemez. Su geçirmez bariyerini korur.
Yüksek etkili  nemlendirici içeriği ile cildin susuzluğunu giderir, kızarıklığı yatıştırır,  ipeksi olmasını sağlar.
Cildi yumuşatır. Ferahlık hissi kazandırır.

Vita-Peptide Toner (Anti-Aging Tonik)

Youth EssentiA Vita-Peptide Toner (Tonik) diğer Youth EssentiA cilt bakım ürünleri ile kullanımı için formüle edilmiştir, cilde genç bir görünüm kazandırır. Konsantredir. Peptit kombinasyonları içerir, birbiriyle uyumlu etkisi, kırışıklıkların görünümünü yumuşatır, ciltteki ton farkını eşitler, elastikiyet kazandırır. Cildin gençlik ışıltısı ile sağlıklı görünmesini sağlar.

Yararları: Cildin doğal PH oranını dengeler. Temizleme losyonunun etkisini güçlendirir.
Antioksidan içeriği ile ciltte kolajen ve elastin protein yapımını güçlendirir, cildin uzun süre genç bir görünüm kazanmasını destekler.Düzensiz cilt tonu, çil ve lekelerin görünümünü iyileştirir, cildin nem oranını yükseltir ve yenilenmesini hızlandırır.Işıltılı ve berrak bir görünüm kazandırır.

 

Vita-Peptide Eye Gel (Anti-Aging Göz Çevresi Jeli)

Vita-Peptide göz çevresi jeli,  faydalı vitaminler, antioksidan ve özel seçilmiş peptitler içermektedir. Hassas ve nazik göz çevresi için idealdir. Cildin nemlenmesini  destekler, ince çizgilerin görünümünü azaltır, göz çevresinin genç görünmesini destekler. Güneşten zarar görmüş cilt hücrelerini iyileştirir, cildin doğal güneş koruma özelliğini destekler, göz çevresindeki dokuya aydınlık ve ışıltı kazandırır.

Yararları: Beş farklı doğal asitlerin sentetik kombinasyonunu içerir. Göz çevresini iritasyon riskine karşı korur. Göz çevresindeki cildin tekrar nemlendirir. Göz çevresini dolgunlaştırır, ince çizgilerin görünümünü azaltır. Cilt dokusunun yumuşatır, derin kırışıklıkları azaltır. Yeni kırışıklıkların oluşmasını engeller. Tokferol asetat içerir, E vitaminin bir formudur ve etkili antioksidan olduğu bilinir, cildin kendi doğal güneş koruma Ciltteki kolajenin korunmasını sağlar, bu sayede cilt daha genç bir görünüm kazanır.

 

Vita-Peptide C-Quence Serum 1 (Anti-Aging Serum 1)

Aşamalı vitamin sistemin ilk aşamasıdır. Konsantre olarak en düşük oranda A,C,E vitaminleri, atioksidan ve peptitler içeriği ile cilde A vitamini tanıtmadaki ilk adımdır. Cilde ışıltılı ve genç bir görünüm kazandırır. Bu serumda bulunan çok yüksek etkili aktif maddeler gözle görülen yaşlanma etkilerini azaltır, ciltteki ton farkını eşitler, sağlıklı, yumuşak görünüm kazandırır.

Yararları: İçeriğindeki A,C,E  Vitaminleri, antioksidanlar özel Environ formülasyon imzasını taşımaktadır. Serbest radikallere karşı savaşır, cildin genel görünümünü iyileştirir.
Peptitler içeriği ile gözle görülen yaşlanma etkilerini azaltır, cildi sıkılaştırır, yumuşak doku kazandırır.
Cildin tekrar su kazanmasını ve nemlenmesini sağlar, daha pürüzsüz bir görünüm kazandırır.
Cildin yaşlanma karşıtı süreçi için gerekli olan, hücreler arası A Vitamini rezervini onarır.

 

Antioxidant Defence Creme (Anti- Aging Nemlendirici Krem)

Güçlü nemlendirici krem, çeşitli antioksidantlarla zenginleştirilmiştir. Serbest radikaller zararına karşı cildi korur, ayrıca nemlendirici elementlerden dinamik kombinasyon içeriği ile cildin görünümünü iyileştirir, cilde pürüzsüz, ışıltılı ve genç bir görünüm kazandırır.

Yararları:
Antioksidan bakımından zengindir, C,E vitaminleri ve biberiye yaprağı ekstresi içerir. Cildi UV radyasonuna karşı korumasını destekleyerek, UV ışınlarına bağlı oluşmuş foto yaşlanma izlerini minimalize eder.
Cildi besler ve tekrar nem kazandırır, cilde sağlıklı görünüm kazandırır.
Gözle görülür yaşlanma izlerini azaltır, ciltte ki kolajeni korur, elastikiyeti iyileştirir, serbest radikal zararlarını engeller, cildin uzun süreli genç görünümde kalmasını sağlar.

 

youth-essenia-banner

Detaylı bilgi için www.environtr.com‘u veya Harvey Nichols mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Popvizyon Yayın Yönetmeni / Uluslararası İlişkiler Uzmanı / Moda ve Dekorasyon Tutkunu & Anne
Yorumlar 0