15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Farklı Stillerde 10 Yağmurluk Modeli

Kemal Kayaoğlu
22 Aralık 2016

Yağmurlu havaları yaşadığımız bugünlerinde dışarı çıktığınızda sizi hem sizi kuru tutacak hem de stil sahibi gösterecek dünyanın en çok tercih edilen 10 markasından 10 yağmurluk modeli öneriyoruz. Siz de aşağıda kendi tarzınızı en iyi yansıtan modellerden birini seçin ve artık yağmurda gezmenin keyfini çıkarın!

HENTSCH MAN

Hentsch Man

Tarzına önem veren erkeklerin tercih edeceği sade tasarımda kıyafetler üreten markanın bu lacivert anorağı kauçuk kaplı olmasına rağmen son derece hafif bir yapıya sahip.

hentschman.com

ASOS

Asos

Kırmızı ve bej tonların uyumunu gördüğümü bu tasarımdaki yağmurluk kapuşon ile özellikle boyun ve kafa bolgenizi soğuk ve nemden koruyor.

asos.com

COSCosSon derece minimal bir tasarıma sahip olan aqua mavisi Cos yağmurluk üzerinizde çizgi ve kenarları öne çıkaran keskin bir tarz yaratıyor.

cosstores.com

MARGARET HOWELL

Margaret Howell Mumlu pamuk malzemesinden yapılan yağmurluk şık olduğu kadar aynı zamand çok da kullanışlı. Gizli cepleri yanınıza aldıklarınızı rahatça taşıma imkanı sağlıyor.

margarethowell.co.uk

ORIGINAL PENGUIN
Original Penguin

Son derece dikkat çeken domates renge sahip yağmurluğu giymek cesaret isteyebilir. Geçmeli düğmelerinin altında aynı zamanda fermuar da bulunuyor.

originalpenguin.co.uk

FRENCH CONNECTION

French Connection Trençkot yağmurlu havalarda yapabileceğiniz en şık tercihlerden biri olduğu gibi aynı zamanda klasik tarzı benimseyen erkekleri vazgeçilmezidir.

frenchconnection.com

OLIVER SPENCER

Oliver Spencer Millerian tarz mumlu pamuktan yapılan yağmurluk pürüzsüz bir dokuya sahip olmasını sağlıyor. Fermuarlı ve 4 adet cebe sahip.

oliverspencer.co.uk

GAP
GAP
Hem şık hem de bütçeye uygun bir yağmurluk bulmak zor diyorsanız GAP doğru bir tercih olabilir. Naylon yağmurluk son derece hafif bir yapıya sahip.

gap.eu

BURBERRY BRIT

Burberry Brit Rahat ve sofistike tarza sahip yağmurluk Burberry’nin geleneğinden gelen stili koruyor. Sağanak yağmurda bile kuru kalmanızı sağlayan yağmurluk tasarımında kendine özgü modern çizgilere taşıyor.

mrporter.com

LEVI’S

Levi's

Tasarımdan çok işlevselliğe önem veriyorsanız Levi’s yağmurluk göz atmaya değer.

levismadeandcrafted.com

Farklı Stillerde 10 Yağmurluk Modeli

Popvizyon Erkekçe Editörü — Erkek dünyasına ait her şey!
Yorumlar 0