15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Güzellik Rutininize Pırıltılar Ekleyin

Sena Öğüt
15 Ekim 2017

Kış ve soğuklar etkisini iyiden iyiye göstermeye devam ederken kıyafetlerimiz kalınlaşmaya ve sıkıcılaşmaya başlar. Bu hepimizin az da olsa canını sıkan bir durum olabilir. Ama bu soğuk kış aylarında kıyafetlerinizi canlı tutamıyorsanız makyajınızı canlı tutabilirsiniz! Güzellik rutininize pırıltılar ekleyebilirsiniz. İlk duyduğunuzda kulağınıza demode gelebilir. Ama bunu modern ve sade bir şekilde yaparsanız oldukça stil sahibi görüneceğinize garanti veriyoruz! Bir kaç kolay ipucuyla sizde makyaj rutininize pırıltılar ekleyebilir ve oldukça modern görünebilirsiniz. Bu ipuçlarından faydalanmak için okumaya devam edin;

1.Eye-lıner

urban_decay_popvizyon

Urban Decay Heavy Metal Glitter Eyeliner

Tüm göz kapağını pırıltılarla kaplamak demode bir görüntü oluşturacaktır. Ancak kullandığınız eye-lineri pırıltılı seçerseniz durum tam tersine döner! Bu şekilde daha canlı, daha farklı ve daha modern görünebilirsiniz.

2.aydınlatıcı

mac_popvizyon

MAC Mineralize Skinfinish

Güzellik rutininize pırıltı eklemenin en yaygın ve bilindik yolu aydınlatıcı kullanmaktır. Bunun için bol pigmentli ve cilt tipinize uygun olan bir aydınlatıcı seçmenizde fayda var.

3.dudak patlatıcısı

parlatıcı_popvizyon

Givenchy Gelée D’Interdit Smoothing Gloss Balm Crystal Shine

Dudaklarınıza fütüristik renkler ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak herkes için kolay olmayabilir ama iddialı ve cool göründüğü kesin!

Güzellik Rutininize Pırıltılar Ekleyin

Popvizyon Editörü / İngilizce Öğretmeni. Kedi velisi.
Yorumlar 0