15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Her Kadının Gardrobunda Bulunması Gereken 10 Ayakkabı

Merve Ergüzel
8 Ekim 2016

Ayakkabı modası her sezon değişime uğruyor. Trendler değişiyor ancak bazı model ayakkabılar var ki asla modası geçmiyor ve size her daim şık olmayı garanti ediyor!

Sizler için her kadının gardrobunda bulunması gereken 10 ayakkabı modelini ayakkabı tutkusuyla bilinen Feryal Gülman’a sorduk. İşte olmazsa olmaz modeller!

1.Siyah Stiletto

77385_2

Eğer düz, siyah, topuklu ayakkabınız varsa birçok ortamda giyilebilecek bir ayakkabıya sahipsiniz demektir. Pantolonların altına, abiye kıyafetlerinizle, gündüz partilerinde, önemli gecelerde veya sadece işe giderken bile tercih edilebilecek bu ayakkabılar, bir kadının gardırobunda mutlaka olmalı.

2.Ten Rengi Topuklu Ayakkabı

Neutral-Pair-HeelsTen rengi ayakkabılar, bacaklarınızla bütünleşeceği için bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterir. Birçok renk ile uyum sağlayan bu model gardrobunuzun anahtar modellerinden!

3.Babet 

0a5e4ee517f40576e3b82463bfacb114

Hem rahat etmek hem de şık görünmek isteyen kadınların bir numaralı tercihi olan babetler, günlük kıyafetlerimizle birlikte kullanılmaya oldukça uygunlar. Eğer babet giymek size çok sade geliyorsa, tercih edeceğiniz farklı renkler veya modellerle babet koleksiyonunuza hareket katabilirsiniz.

4.Sandaletler

NMX2WP0_bu

Yazın günlük kıyafetlerimizle giymeyi tercih ettiğimiz sandaletler, artık taşlı modeller ile gece de giymeye uygun… Yaz akşamlarında elbiselerinizle birlikte giyebileceğiniz şık sandaletler vazgeçilmeziniz olacaktır!

5.Spor Ayakkabı 

adidas-superstar-80s-metal-toe-w-off-white-rose-go

Giyim tarzınız nasıl olursa olsun her kadın muhakkak spor ayakkabılara ihtiyaç duyacaktır. Son yıllarda neredeyse tüm kıyafetlerle kombinlenmeye başlayan spor ayakkabılar artık dolabımızın vazgeçilmez parçaları arasında!

6.Lame Topuklu Ayakkabı

 

504230341_1_tabletop

Siyah ve ten rengi topuklu ayakkabılar her ne kadar tüm renkler ile yakışsa da, bazı kıyafetlerin altında iyi durmayabilir. Böyle durumlarda lame renkli ayakkabılar yardımınıza koşacaktır. Özellikle pastel renkli kıyafetler veya simsiyah bir elbisenizi lame ayakkabılarınızla kombinleyebilirsiniz.

7.Kalın Topuklu Ayakkabı

642211_in_pp

Uzun süre ayakta kalacağınız davetlerde seçiminizi kalın topuklu ve platformlu modellerden yana kullanırsanız, davet boyunca oldukça rahat ettiğinizi göreceksiniz!

8.Dolgu Topuk Sandalet 

S1170406P_355

Hem günlük tarzından vazgeçmeyenler hem de biraz daha şık görünmek isteyenler için yazın topuklu sandaletler kışın da bootie’ler birebir. Ancak yine de rahatlığınızdan ödün vermek istemiyorsanız, topuk boyuna dikkat etmekte fayda var.

9.Espadriller 

 

img-thing

Hem rahatlığı hem de renkli modelleriyle yaz aylarının favori ayakkabısı espadriller, modadan bağımsız her yaz tatil bavulumuzun vazgeçilmez modeli! Tiril tiril elbiseler ve şortlarla çok yakışan bu modelden bu yaz bir tane edinmenizde fayda var!

10.Kısa Siyah Topuklu Ayakkabı

P00165196

Babetlerin çok sıradan, yüksek topuklu siyah ayakkabılarınızın da çok iddialı kaçacağı ortamlar için, kısa topuklu siyah ayakkabı kesinlikle gününüzü kurtaracak bir model. Yüksek topuklu modellere göre sizi çok daha rahat ettirecek bu model, özellikle yazlık elbiselerinizin altına çok yakışacak.

1f0a35a1672c1e67f53125704f3d257b

 

Popvizyon Yayın Yönetmeni / Uluslararası İlişkiler Uzmanı / Moda ve Dekorasyon Tutkunu & Anne
Yorumlar 0