15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

LiaLea Sonbahar/Kış 2016 Koleksiyonu

popvizyon
Yazan popvizyon
26 Ekim 2016

2012 yılında kurulan LiaLea; küçük kızların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Doğal ve şık giyinmeyi seven kızların ilk tercihi olmayı hedefleyen marka, Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonunda en yeni trendlerle küçük kızların karşısına çıkıyor.

LiaLea’nın Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonu zarafeti ve şıklığı şüphesiz olan Catherine de Medici gibi kadınların büyük etkisinin olduğu Rönesans Florentine atmosferini anımsatıyor. İtalyan tasarımcı Laura De Riu yıllar önce memleketi Floransa’da oluşan Rönesans’ın tarihi formlu elbiselerini yeni modern bir bakışla yeniden şekillendiriyor.

Koleksiyonda öncü renkler olan pembe ve koyu griyi bordo ve açık altın rengi tonlar dikkat çekerken, modellerdeki baskılar tam anlamıyla Rönesans zamanına ait sanat eserlerini çağrıştırıyor. Çiçekler tıpkı o dönemdeki yağlı boya resimlerindeki gibi canlanıyor.

LiaLea Koleksiyonları Türkiye’de 80 mağazası olan B&G Store gibi İtalya, Belçika, İngiltere, Rusya, Amerika, Çin, Dubai, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Libya’daki özel satış yerlerinde bulunabilir.

cocuk 1

LiaLea Sonbahar/Kış 2016 Koleksiyonu

Yorumlar 0