15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Ocean Alexander 112 Megayatı

Kemal Kayaoğlu
7 Aralık 2016

Ocean Alexander 112, kısa bir süre önce 2016 Fort Lauderdale Uluslararası Boat Show’da tanıtıldı. Amerikan yatçılık dünyasının önemli markalarından birisi olan Ocean Alexander tersanesi, bu modelinde üç kademeli yerleşim planı, 5 kamaralı iç düzeni ve yatın tüm burunu kullanan master kamarası ile benzerlerinden çok daha farklı görünüyor.

Megayatın tasarımcısı Evan K. Marshall güvertelerinde çok fonksiyonel bir yerleşim belirlemiş. Yat ile yolculuk yapan konukların günlük ihtiyaçlarını rahatça karşılamalarına ilaveten, onlara dünyanın herhangi bir yöresine yapacakları seyahatte beklentilerinden fazlasını sunarak deniz keyfini yaşatacak.

Ocean Alexander 112 megayatı 10 konuk ağırlanabiliyor. Misafirler aydınlık rahat ana salonda veya lüks oturma grubunda dinlenebilecekler ve geleneksel yemek odasında ağırlanacaklar. Ayrıca, konukların daha rahat bir ortamda yatın keyfini sürebilmeleri için, bir de en üst güvertede sky lounge atmosferi oluşturulmuş. Aynı katta yer alan ve yatın tüm genişliğini kullanan master süit önde bulunuyor. Arzu edilirse kıçtaki bölüm sadece yat sahibinin kullanımına tahsis edilebiliyor. Burundaki yat sahibi kamarasının panoramik manzarası ve konforlu king-size yatağı, mükemmel bir uyku için düşünülmüş.

Ocean Alexander 112

Alt güvertede en üst kalitedeki mobilyalar ve enfes dekorasyonu ile, eşsiz iki adet VIP kamara ve iki adet ikiz yataklı kamara karşımıza çıkıyor. Yatın keyfini çıkartacak tüm konukların takdirini alacağını düşündüğümüz, kısmen üstü kapalı güneşlenme alanı keyif ve sakinlik için tasarlanmış. Kısacası bu megayat, sahibine ve konuklarına mahremiyet, lüks ve samimi bir eğlence sunmaya hazır. Gelin şimdi Amerika’daki Marinemax yat satış firmasından Steve Gale’ın sunumuyla Ocean Alexander 112 içinde yolculuğa çıkalım ve bu megayatı daha yakından tanıyalım.

Ocean Alexander 112 Megayatı

Popvizyon Erkekçe Editörü — Erkek dünyasına ait her şey!
Yorumlar 0