15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Rüya Gibi Bir Plaj Düğünü İçin Öneriler

Merve Ergüzel
25 Ağustos 2016

Şüphesiz her  gelin adayı hayallerindeki gibi bir  düğün gerçekleştirmek ister. Fakat ne yazık ki bütçe, ortam koşulları, zaman ve  etrafındaki insanların baskısı gibi nedenlerden dolayı bu hayalleriniz gerçeğe dönüştüremeyebilir. Bu sebeple gelin adaylarına önerimiz; hayallerinizdeki düğün için panik ve stres kavramlarını bir kenara bırakın ve sevdiğinizle beraber elinizdeki imkanları olabildiğince iyi kullanarak, kendi masalınızı oluşturmanız.

Son yıllarda oldukça popüler olan plaj düğünleri stressiz bir düğün isteyenler için biçilmiş kaftan! Mekanın romantikliği de cabası…

Tercihinizi Bodrum, Alaçatı ve Belek gibi bolca özel plajı olan bölgelerden yana kullanabilirsiniz. Mekanın kararını verdikten sonra düğün konseptinizi belirlemek ve tüm süslemeleri hatta gelinliği ve aksesuarları dahi bu konsept çerçevesinde seçmek size tüm organizasyon boyunca kolaylık sağlayacaktır.

Plaj düğünleri için en çok tercih edilen konsept tahmin edildiği gibi deniz teması. Renk olarak mavi, beyaz, pembe tonları yine en yerinde seçimler olacaktır.

Veya tropikal temanın renkleri yeşil, nar çiçeği ve turuncu gibi renklerde farklı bir tercih olabilir.

Düğün organizasyonu için birçok organizasyon firmasıyla çalışabilirsiniz. Eğer küçük çaplı bir düğün olacak ise birçok DIY/Kendin Yap projesinden faydalanabilirsiniz. Bu tip kumsal düğünlerinde dekorasyonun doğal olması ortama uyum sağlayacak ve sizi ve davetlileri rahat hissettirecektir.

Düğününüzün konseptine uygun deniz temalı bir davetiye, hediye olarak ise şık bir parmak arası terlik, deniz yıldızlı saç tokları  bu tarz düğün için unutulmaz hatıralar olabilir.

Son olarak sevdiklerinizle bol bol fotoğraf ve video çekimleri yapmayı unutmayın!

Plaj Düğünü gelinlik fikirleri yazımız için buraya bakabilirsiniz!

 

Popvizyon Yayın Yönetmeni / Uluslararası İlişkiler Uzmanı / Moda ve Dekorasyon Tutkunu & Anne
Yorumlar 0