15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Bu Saç Aksesuarlarına Bayılacaksınız!

Sena Öğüt
10 Ocak 2017

Hepimiz saçlarımızda farklı şeyler denemeyi severiz. Ancak pek azımız ünlü şarkıcı ve oyuncu Janelle Monaé kadar cesur saç aksesuarları kullanır. Monaé tarz olarak farklı güzellik görünümleri ve farklı saç modellerine yabancı değil. Ancak katıldığı son üç kırmızı halıda oldukça farklı ve dikkat çekiciydi!

367aae9766c185415e17253178dfcfc0

Buna benzer dikkat çekici saç modelleriyle gözleri her zaman üzerinde toplamaya alışkın olan Monaé, bu kez farkını kullandığı saç aksesuarlarıyla ortaya koymayı seçti ve bunu başardı! İnci siyahı saçlarının parlaklığı bir tarafa, onları öyle farklı saç aksesuarlarıyla süsledi ki cesareti ve tarzı takdiri hakediyor.

Üstelik saçlarında kullandığı aksesuarlar bulunmaz parçalar değil! Belki de ancak bir podyumda görebileceğimiz tarzda evimizde veya farklı yerlerde kullandığımız parçalarla kendi tarzını ortaya koydu! Bunlardan ilki çengelli iğneler!

janelle-monae-popvizyon

Daha önce topuzunuzu gümüş rengi çengelli iğnelerle süslemeyi düşünmüş müydünüz? Bu gerçekten de tarz sahibi ve cesur bir kadının yapabileceği bir şey! Diğer bir görünüm de saçlarına eklediği incilderdi!

janelle-monae-popvizyon

Monaé’nin sıradaki saç aksesuarı, hepimizin küçüklüğümüzden hatırlayabileceğimiz göz şeklindeki stickerlardan başkası değildi!

Build Presents Janelle Monae

Monaé’nin kullandığı en ilginç saç aksesuarlarından birisi de altın şeritler oldu!

janelle-monae-popvizyon-2

Biz Janelle’nin saç stillerine bayıldık! Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Popvizyon Editörü / İngilizce Öğretmeni. Kedi velisi.
Yorumlar 0