15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Sacs Marine Rebel 47

Kemal Kayaoğlu
13 Aralık 2016

Başarılı üretimleriyle kendinden söz ettiren Sacs Marine firması, yeni teknesi Rebel 47 ile karşımızda. Bir RIB (sert şişme bot) teknenin sahip olabileceği tüm özellikler barındıran, kaptanına ve bir kaç şanslı yolcusuna benzersiz yaşam alanlarının keyfinin, performans ve güvenlikten taviz vermeden zevkin doruklarına çıkmasına imkan veriyor.

Rebel 47 önderliğinide artık yeni nesil sürat tekneleri keyifli seyir deneyimleri sunma konusunu daha da yukarı taşıyacaklar. Tasarım gurusu Christian Grande bu yenilikçi projenin başındaydı. Eşsiz bir atmosferi oluşturacak lüks tekneye ısmarlama malzemeleri toplayıp, tüm kuralları çiğneyecek, kendinden çokça söz ettirecek kışkırtıcı bir tasarım ile geliyor. D-şekilli katı tüpleri yüksek teknoloji çarpışma önleyici plastik malzeme ile, yine ileri teknoloji kalıplanmış köpük malzemelerini kombinasyonuyla oluşturulmuş ve üzerine Neoprene Hypalon kılıf geçirilmiş. Bunu teknik olarak tanımlamak istersek, hedef doğrultusunda maksimum verimle çalışacak şekilde oluşturulmuş gövde ve daha hafif yapı elde edilmesi mümkün olacak. Sonucunda da arzu edilen hedefe, daha hızlı ve daha konforlu ulaşılabilecek. Rebel 47 aynı zamanda fazlasıyla çok yönlü ve iki farklı yapı şekli ile satışa sunulacak; “Protected” ve “Mediterranean”.

Sacs Marine Rebel 47

İkinci versiyondaki bu muhteşem sürat teknesinde, denizde limuzin tarzı bir atmosferi oluşturan U şekilli geniş ön cam ile çevrelenmiştir. Fotoğraflardan da görüleceği üzere, sürat teknesinin arkasında küçük bir yüzme platformu bulunuyor. Yüzme platformunda hem eğlenceli zamanlar geçirilebilecek, hem de doğrudan kokpite erişilebilecek. Şık sürat teknesindeki lavabolu tezgah, konforlu döşemeler ve buz makinesi ile dalgalar üzerinde unutulmaz bir gün için her şey eksiksiz düşünülmüş. Büyük güneşlenme minderi ve iki ergonomik şezlong ile inanılmaz dekorasyon kesinlikle sizi bu tekneye aşık edecektir.

Sacs Marine Rebel 47

Sacs Marine Rebel 47

Sacs Marine Rebel 47

Sacs Marine Rebel 47

Sacs Marine Rebel 47

Sacs Marine Rebel 47

Sacs Marine Rebel 47

Popvizyon Erkekçe Editörü — Erkek dünyasına ait her şey!
Yorumlar 0