15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Sağlıklı Yaşam Düşkünlerine 6 Yılbaşı Hediyesi

Büşra Düzyol
29 Aralık 2016

Sağlıklı yaşam severlere hediye almak her zaman kolay değildir: aldığınız hediyeni aldığınız hediyenin vücuduna aldığı kaloriye değmesi ya da gerçekten kullanmaktan keyif alacağı bir şey olması gerekir. Biz de yeni yıla günler kala çevrenizdeki sağlıklı yaşam düşkünlerine Seçtiğimiz hediyeleri sizler için derledik.

Bahçeden : Asırları aşan bir Türk Geleneği; Komposto

komposto“Dalından toplanmış taptaze meyvelerle tam kıvamında üretilen Bahçeden Komposto serisi; Birbirinden lezzetli yemeklere eşlik etmek için Bahçeden sofranıza geliyor.”

Satın almak için Link

Sağlıklı kahvaltılık; Yaban Mersini Reçeli !rec%cc%a7el

“Vücudun sağlık dengesini koruyan mucizevi Yaban Mersini Reçeli şimdi en tatlı  haliyle sizlerle. “Kan şekerinizi dengeleyecek muhteşem bir sabah lezzeti. Sağlıklı beslenme sepetinize eklenmesi gereken bir ürün!

Satın almak için Link

Çikolata severlere hem en lezzetlisi hem de hem en sağlıklısı: Butterfly Yeni Yıl Büyük Kofrebutterfly-c%cc%a7ikolata

“Butterfly’da Fransız-Belçika çikolatası olan ve dünyanın çekirdek kalitesi, kakao oranı yüksekliği açısından en çok satan firması Callebaut kuvertür kullanmaktadır. Butterfly çikolatasını diğer çikolatalardan ayıran temel özelliklerden biri kullandığı çikolatanın kalitesiyse bir diğeri de el yapımı üretilmesidir. El yapımı çikolatada çikolatayla çalışan ustanın hayal gücü, tecrübesi, bilgisi, el emeği, göz nuru vardır. Butterfly çikolatalarını steril bir ortamda, hiçbir katkı maddesi kullanmadan, en son süsleme tekniklerini uygulayarak, mevsimine göre taze meyve, sebze ve otlardan seçerek, dünya trendleri takip ederek, piyasada çikolata ile çikolatalı ürünlerde ve müşteri memnuniyetinde her zaman bir numarada kalmayı hedefleyerek üretmektedir.
Teknik Özellikler: Bu kofre içerisinde 1 adet 100 gr zencefilli kurabiye kutusu, 1 adet portakallı çubuk kutusu, 1 adet bitter sürme çikolata, 1 adet Butterfly Orjin Serisi Bar Çikolata, 1 adet Butterfly 24lü Kutu, 2 adet karamel nuga, 1 adet Butterfly Küçük Kuşlu Kutu, 1 adet marshmallow kutusu, 1 adet bitter çikolata kaplı gofret Kutusu, 1 adet çikolata kaplı kestane Kutusu, 2 adet emergency chocolate bulunmaktadır.”
Gurme Hediyeler: Şarap ve Şarap Hakkında Paketi
gurme
Alkol almanının en kötü yanı bol bol gelen kaloriler olsa da yılbaşı gecesini keyifli ve lezzetli haline getirebilmek için mükemmel bir paket hediye edebilirsiniz.
Sporu Sevenler İçin Pilates Seti
pilates
Spor düşkünleri için yeni bir pilates seti çok heyecan verici olabilir. Renk renk pilates toplarına kim hayır diyebilir ki? Eğer hangi ürünü alacağınıza karar veremediyseniz set halinde olanları almayı deneyin!
İyi Yaşam Günlüğü Her gün yediklerini yazarak beslenmeyi öğren ve zayıfla!

iyi-yas%cc%a7am-gu%cc%88nlu%cc%88g%cc%86Her sene olduğu gibi bu sene de iyi yaşam günlüğünü 2017 için yenileyen Dilara Koçak, kitabı için şöyle diyor:

“Yaşam günlüğü her bireyin günlük yediği besinleri yazarak kendi beslenmesini takip etmesini sağlayan, iyi yaşam ve dengeli beslenme ile ilgili 13  farklı konu işleyen, her sayfasında ufak ipucu ve yönlendirici mesajlar olan  bir diyet günlüğü.

2006 yılında büyük ilgi gören ve 1 ay içinde tüm kitapevlerinde tükenen İyi Yaşam Günlüğü önce size genel beslenme ile ilgili bilmeniz gereken özet ve pratik bilgileri, başarılı bir beslenme ve diyet programının inceliklerini  anlatıyor. Yediklerinizi yazmaya başlamadan önce hangi besin grubundan neyi, ne kadar ve ne zaman yemeniz gerektiğini öğreniyorsunuz daha sonra da yazmaya başlıyorsunuz. Her 4 haftada yeni bir konu öğreniyorsunuz , her gün bilgilendirici mesajlar sizi yönlendiriyor ve haftanın sonunda kendinizi değerlendiriyorsunuz. Yeni hafta hedeflerini belirleyerek tekrar yazmaya devam ediyorsunuz. İyi yaşam günlüğü arkasındaki ek sayfalar ise birok besinin porsiyon ve kalori miktarlarını anlatıyor, hangi hareket ile kaç kalori harcayabileceğinizi kendiniz hesaplıyorsunuz. Böylece her gün kaç kalori alıp kaç kalori harcadığınızı da kendinizin  yönetmesi mümkün.”

Sağlıklı Yaşam Düşkünlerine 6 Yılbaşı Hediyesi

Diyetisyen / Beslenme Uzmanı
Yorumlar 0