15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Sanat Dünyası Bu Düğündeydi!

popvizyon
Yazan popvizyon
18 Mayıs 2016

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın 14 Mayıs akşamı Cunda Adası’ndaki Ortunç Otel’de gerçekleştirilen düğün törenine yaklaşık 300 davetli katıldı. Düğünün ayrıntılarıyla birebir ilgilenen Sinem Kobal’ın heyecanı ise görülmeye değerdi. Düğün alanında masalarda ve dekorda saflık ve evliliği sembolize eden beyaz güller kullanıldı.

Çift, düğün alanına Queen’in gitar introlu düğün marşıyla girdi; Glykeria’nın ‘Ta Tragoudia Mou’ şarkısıyla da konukların arasından yürüyerek nikâh masasına ulaştı. 19.30’da kıyılan nikâhın ardından, çift ilk danslarını ‘Fly Me To The Moon’ şarkısı eşliğinde yaptı.

Saat 19.45’te nikâh için hazırlanan platforma gelen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, nikâh memuru Selda Kaplan’ın yönettiği tören ile dünyaevine girdi. Çiftin “Evet” yanıtlarının ardından davetliler büyük bir alkış tufanı kopardı. Nikâh töreninde İmirzalıoğlu’nun şahitliğini Ahmet Sınav, Kobal’ın şahitliğini ise vefat eden teyzesi Gülay Dereci’nin eşi Erdal Dereci yaptı. Düğünde Kobal, Tuvana Büyükçınar imzalı gelinlik, İmirzalıoğlu ise özel dikim bir smokin giydi.

Basın mensuplarının alınmadığı düğünde, nikâhın kıyılmasının ardından bir süreliğine otelin dışına çıkan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti, basın mensuplarına poz verdi. İmirzalıoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, mutluluğunu dile getirdi. Bu saatten sonra söylenecek tek bir söz olduğunu belirten İmirzalıoğlu, “Çok şükür, Allah tamamına erdirdi. Buraya kadar geldiniz, iki gündür çok ciddi bir efor sarf ettiniz. Bunun farkındayız. O yüzden size ‘Merhaba’ demek istedik” diye konuştu. Kobal ise çok heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade etti.

Bergüzar Korel, Yasemin Özilhan, Cansu Dere

sinem-kenan dugun 3

Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, Barış Falay, Esra Ronabar, Kaan Urgancıoğlu,

Tuvana Büyükçınar, Ebru Akel, Sarp Akkaya, Zeynep – Haldun Üstünel

Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Kıvanç – Başak Tatlıtuğ, Neslişah – Engin Altan Düzyatan

Sanat Dünyası Bu Düğündeydi!

Yorumlar 0