15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Sonbahar Davetleri İçin Ünlülerin Saçlarından İlham Alın

Sena Öğüt
4 Eylül 2016

Sonbahar davetlerinin ve düğünlerinin zamanı geldi! Hepimiz yaz havasından çıkıp kendimizi sonbaharın o farklı ahengine bıraktık. Durum böyle olunca yazın uçuş uçuş saçları da bir anlamda yazda kaldı. Bu durum da bizi sonbahar davetlerinde farklılık arayışına sürüklemeye başladı.

Eğer siz de sonbahar davetlerine veya sevdiklerinizin en özel günlerine yakışacak farklı saç modelleri arıyorsanız bu yazımız tam size göre! Ünlü isimlerin uyguladığı dört ihtişamlı saç modelini sizler için bir araya getirdik. Bu saç modelleriyle en özel günlere damganızı vurabilirsiniz…

Emma Stone

L’oreal Paris’in ünlü saç stilistlerinden Mara Rozsak, Emma Stone’a Venedik Film Festivali için muhteşem bir modern topuz uygulaması yaptı. Rozsak, Emma’nın saçlarını iki parçaya ayırıp at kuyruğu yaptı ve her birini kendi etrafında çevirerek ortaya iki tane birbirinden ayrı ama bir o kadar da birbirine bağlı gibi görünen salaş topuzlar oluşturdu. Bu saç modelini kendi kendinize bile kolaylıkla uygulayabilirsiniz!

Kim Kardashian

kim-kardashian-saç-popvizyon

Bu saç modeliyle Kardashian gelmiş geçmiş en iyi görünümlerinden birini yansıttı. Chris Appleton, Kardashian’ın rapunzel boyutundaki ihtişamlı saçlarına enseden at kuyruğu uygulaması yaptı. Ama bu at kuyruğunu bu kadar üst seviyeye taşıyan uygulama, ona boylu boyunca dolanan siyah süet bir kumaştı!

Lea Michele

lea-michele-saç-popvizyon

Chris Appleton‘un ellerinden çıkan bir başka saç modeli de Michele’ye ait. Bu kez at kuyruğunda metalik altın deri kumaştan faydalanan Appleton, at kuyruğunun başlangıç ve orta kısmında kullanarak gerisini serbest bırakmayı tercih etti.

Chrissy Teigen

chrissy-teigen-saç-popvizyon

Saçlarınızı açık bırakmaktan yanaysanız, Teigen’in de kullandığı gibi kalın ve 80’leri anımsatan dalgalı saç modeli tercih edebilirsiniz. Hem kısa hem de uzun saçlarda rahatlıkla uygulanabilecek bu saç modeli için ihtiyacınız olan şeyler sadece kalın bir maşa ve saç spreyi!

Sonbahar Davetleri İçin Ünlülerin Saçlarından İlham Alın

Popvizyon Editörü / İngilizce Öğretmeni. Kedi velisi.
Yorumlar 0