15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Sonbahar Gelinleri İçin Saç ve Makyaj Fikirleri

Sena Öğüt
14 Eylül 2016

Söz yüzüğünü parmağınıza taktığınız andan itibaren başlayan düğün hazırlıkları, sonbahar gelinleri için hız kazanmış durumda. Yaz gelini olmayı tercih etmeyip, sonbahar düğünü için can atan sonbahar aşıklarının düğünleri de tarzları da farklı oluyor desek yeridir. Değişen mevsim her şeyde olduğu gibi gelinlik ve makyaj seçiminde de farklılık yaratıyor.

Yaz gelinlerinin makyajındaki sadelik, sonbahar gelinlerinin daha koyu tonlar kullanmasına fırsat veriyor. Daha koyu renk rujlar gelinlerin ilk tercihi olabiliyor! Yaz sıcağı sebebiyle açık bırakılamayan saçlar rahatlıkla salınabiliyor ve muhteşem bukleler gelinliği süsleyebiliyor. Bunlar ve çok daha fazla detaylardan ilham almak için okumaya devam edin…

Kırmızı ve tonlarında ruj rengi iyi bir seçenek olacaktır.

sonbahar-gelinleri-için-saç-makyaj-fikirleri-popvizyon

Yaz boyu kullanılan ten rengi ve pembemsi tonları bir kenara bırakın. Sonbahar gelinlerine en çok yakışacak renk kırmızı ve tonlarıdır! Hatta ruj renginiz ve oje renginizi kombinlemek de güzel bir fikir olacaktır.

Sade saç modelleri tercih edebilirsiniz.

sonbahar-gelinleri-için-saç-makyaj-fikirleri-1-popvizyon

Sonbahar kır düğünlerinde abartılı topuzlar yerine salaş, yarım toplanmış ve hafif dalgalı saçları tercih edebilirsiniz.

Makyajınıza bronzluk ekleyebilirsiniz.

sonbahar-gelinleri-için-saç-makyaj-fikirleri-2-popvizyon

Bu büyük günde makyajınızda bronz tonlar kullanmaya ne dersiniz? Metalik renklerdeki farlar hem gelinliğinizin havasını yükseltecek hem de düğün fotoğraflarınızda mükemmel görünecek!

Saçlarınızı yapraklarla süsleyebilirsiniz.

sonbahar-gelinleri-için-saç-makyaj-fikirleri-3-popvizyon

Yaz gelinlerinin sıklıkla kullandığı renkli çiçekler sonbaharda yerini renkli yapraklara bırakabilir. Bembeyaz görünümünüzü sonbaharın turuncu, yeşil ve sarı renkleriyle canlandırabilirsiniz.

Dağınık topuz her zaman iyi bir seçenektir.

sonbahar-gelinleri-için-saç-makyaj-fikirleri-4-popvizyon

Gelin topuzu her zaman sımsıkı ve kusursuz olmak zorunda değil. Sonbahar rüzgarıyla saç tutamlarınızın uçuşacağı dağınık topuzlar tercih edebilirsiniz.

Duvak yerine farklı alternatifler deneyebilirsiniz.

sonbahar-gelinleri-için-saç-makyaj-fikirleri-5-popvizyon

Klasik duvak modelleri size sıkıcı geliyorsa, görkemli taçlarla gelinliğinizi süsleyebilirsiniz. Hem bohem hem göz alıcı!

Gerçek bir prenses gibi görünebilirsiniz.

sonbahar-gelinleri-için-saç-makyaj-fikirleri-6-popvizyon

Zarif bir topuz, taş veya incilerle süslenmiş bir saç bandı ve sade bir duvakla gerçek bir prenses gibi görünmeyi kim istemez ki?

Retro görünüm sağlamak aslında çok kolay!

sonbahar-gelinleri-için-saç-makyaj-fikirleri-7-popvizyon

Saçlarınızda iri dalgalar kullanarak, tek tarafına takacağınız büyük bir toka ile retro gelin stilini yakalayabilirsiniz.

Dış çekimi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

sonbahar-gelinleri-için-saç-makyaj-fikirleri-8-popvizyon

Sonbahar düğünlerinin en güzel yanı, dış çekimde sıcakla savaşmadan muhteşem kareler yakalayabilmek! Sonbaharın serin esintileri arasında anılarınızı çoğaltmaktan çekinmeyin.

Sonbahar Gelinleri İçin Saç ve Makyaj Fikirleri

Popvizyon Editörü / İngilizce Öğretmeni. Kedi velisi.
Yorumlar 0