15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Şubat Ayı Balık Burcu

Hülya Balıkavlayan
12 Şubat 2016

Şubat ayında Balık burcunu neler bekliyor?

BALIK

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK :

Yaşamında mükemmel bir işleyiş düzeni ve mükemmel bir plan olduğunu görmelisin. Gelişi güzel hiç bir şey yoktur. Yaradan senin için en iyi olanı biliyor, o zaman neden buna karşı gelip, en iyisini kendinin bildiğini düşünesin ki ?

Bu ay kendi içinize çekileceğiniz ve yenileneceğiniz bir dönemde olacaksınız. Egolarınıza ve sizinle rekabet olan enerjilere bir mola verme zamanı. Pillerinizi yeniden şarj edeceksiniz. Dinleneceğiniz ve kendinizi yansıtacağınız bu ayda, kendinize doğru iç gözlem halinde olmanız size olumlu katkılar sağlayacaktır. Bu yüzden biraz inzivaya çekilmeli, bazı şeylerden uzak durmalısınız. Çünkü gelecek olarak yapılacak atılımlara hazırlanıyorsunuz. Şimdilik harekete geçmek için erken, çünkü şartlar henüz kontrolünüzde olmayacaktır. Bu yüzden bu dönemde biraz bilinçaltınızla bağlantı kurmanız gerecektir. Çocukluğunuzdan kalma bazı davranış kalıpların ve baskıların üstesinden gelme zamanı. Çocukça tepkilerden uzak durmaya çalışın.

Bu ay bir çok farkındalık yaşayacaksınız. Geriye dönüp bakabileceğiniz ve yaşamla nasıl başa çıktığınızı görebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinize karşı dürüst olmanızı ve kendinizle yüzleşmeyi reddetmeden egolarınıza saplanıp kalmadan hatalarınızı ve erdemlerinizi tarafsız bir biçimde şikayet etmeden ve korkusuzca ortaya çıkarmaya hazır olmalısınız. Bu ay sevgi ve maddi konularda fırsatlarınız da artacaktır. Manevi bakış açınız, yeni hedefler belirleyip kendi iç dengenizi kurmanızı sağlayacaktır. Sezgileriniz, ruhsallığınız artacağı için bol bol meditasyon, ruhsal ritüeller yapmanız uygun olacaktır. Başkaları tarafından dengesiz, saldırgan enerjilerle karşılaşabilirsiniz bunlara dikkat edin. Öz güveniniz, cinsel çekiciliğiniz, tutkularınız da artış gözükecektir. Zihinsel aktiviteleriniz ve düşünceleriniz de güçlenmeler olucaktır. Bu süreçte kimseyi kırmamaya da özen gösterin. Uzun zamandır sizi rahatsız eden sorunların üstesinden gelmek için de iyi bir dönemdesiniz. Ayın ilk haftaları aşk ve romantizm adına olumlu enerjilerle karşılaşabilirsiniz. Evinizde veya ofisinizde bazı yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Uzun zamandır yalnız olan Balıklar özel bir aşk ilişkisi içerisine girebilirler ayrıca.

8 Şubattaki Yeni ay; maddi konular ve dış kaynaklardan kazanacağınız parasal akışı güçlendirmekte. Uzun zamandır kredi borçları veya maddi sıkıntılar döneminizde olumlu gelişmeler yaşamakta olacağınız gözüküyor. Ekstra kazanç sağlayacağınız yeni kaynaklar içerisine girebilirsiniz. Metafizik enerjiniz çok güçleneceği için kendimize duyacağımız öz güvenle önemli adımlar atabilirsiniz. Yeni seyahatler, özel dikkat gerektiren aşk hayatınızda belirginlikler oluşacaktır.

22 Şubattaki Dolunay; burcunuzda oluşacağı için ekstra enerji verecek size. Hem aşk hem iş hayatınızdaki hayal kırıklıklarını, problemlerini bitirebilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz konular hakkında fırsatlarla sizi karşılaştırabilir. Bu dönemde biraz dalgın, hassas, içe dönük olabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi rahat bırakmanız iyi olacaktır. Geçmişin tozlarından silkinme zamanındasınız. Takıntılarınızı da, endişe ve korkularınızı da bir kenara koyun artık.

Sağlık konusunda sinirsel zayıflıklara, soğuk algınlıklarına, ateşli rahatsızlıklara ve sindirim yollarına dikkat edin. Pembe kuvars, aquamarine, sarı safir taşları size iyi gelecek ve şifa verecektir. 3,6,9,12,15,18,21,24,27 Şubat enerjisi iyi ve olumlu günlerinizdir. 14,23 Şubat ise enerjisi düşük ve dikkat etmeniz gereken günlerdir.

Kılavuzun daima yüreğin olsun, omzun üstündeki kafan değil. Nefsini bilenlerden ol, silenlerden değil!

Mükemmel , değerli Şubat ayı zamanı ile iyi ve güzel bir aya başlamanızı dilerim. Karanlıkta kalan ışığınız parlasın… Gittiğiniz yerlere mum olun… Sonsuz olun…

Her birinizin eşsiz varlığını sevgiyle selamlıyorum.

Sevgiyle, Sevgimle

Hülya Balıkavlayan

Yorumlar 0