15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Şubat Ayı Kova Burcu

Hülya Balıkavlayan
11 Şubat 2016

Şubat ayında Kova burcunu neler bekliyor?

KOVA

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA :

Kendi üzerine düşeni yapman gerektiğini daima hatırlamalısın. Önceliklerini sıraya koy; sen bunu yaptıkça tüm kapıları da açarsın.

Bu ay kendini ifade edeceğin, kişisel olarak ön plana çıkacağın bir zamandasın. Geçmişinizi arkanızda bırakarak yeni bir kişisel döngüye başlamak için hazırsınız. Önceliğiniz, varlığınıza ve yaptıklarınıza güven duymak olacaktır. Enerjinizin artacağı ve güven duygunuzun yenileneceği için bu dönemden oldukça yararlanmanızı tavsiye ederim. Tamamen yeni ve öncü adımlar atacağınız güzel bir ay içerisindesiniz. Tüm kişisel çabalarınız size mutluluk verecektir. Fırsatları kaçırmamanız gerekmektedir. Ekip olarak değil, tek olarak adımlar atmaya çalışın. Zamanınız başlamış bulunuyor. Kişisel konulara ağırlık vermenizin altında daha iyi yaşamak ve kendinizi geliştirmek için neler yapmanız gerektiğini keşfedin. Çevrenizdekiler üzerinde etki bırakacaksınız. Başkalarıyla çalışmanızı gerektiren projelere harcadığınız çaba bir işe yaramayacaktır. Bunları ertelemeniz daha iyi olacaktır. Evlilik ve ilişkiler ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu ay ki en önemli göreviniz kendinizle ilgilenmektir. Zihinsel olarak çok aktif olacak, bir çok olumlu iletişim halinde olup toplantılarla veya arkadaşlarınızla gireceğiniz sohbet gibi konularda olumlu süreçler yaşayacaksınız. Yaratıcılığınız güçlenecek, kişisel enerjinizin ve güzelliğinizin de artacağı gözüküyor. Uzun vadeli hedeflerinizle alakalı önemli fırsat ve görevler karşınıza çıkabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ayın ilk haftası biraz enerji yoğunluğu, gerginlik, öfke patlamaları gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sakin kalmaya özen gösterin. Özgüveniniz artacağı için kendinizi en iyi şekilde kontrol etmelisiniz. Rakiplerinize, patronlarınıza, erkeklerle olan çatışmalardan dolayı oluşacak provakasyonlara dikkat edin. Yeni yapacağınız iş başvuruları veya adımlarınız olumlu şekilde sonuçlanabilir. Önemli sözleşmeler, anlaşmalar imzalayabilirsiniz.

Bu ay ciddi ve olumlu aşk ilişkileri içerisine girme potansiyeliniz çok yüksek. Agresif enerjinizi dönüştürmek için kendinizi işe vermeniz veya spor yapmanız size daha çok verimlilik kazandıracaktır. Yeni bir eve, yeni bir şehre taşınabilir veya evinizde bazı güzel değişimler de yapabilirsiniz.

8 Şubattaki Yeni ay; özellikle ortaklıklar ve ilişkiler konusunda size olumlu gelişmeler sağlayacak. Kendi kişisel hayatınızda ve ilişkilerinizde yeni bir aşamaya geçmek üzeresiniz. Her türlü yeni proje ve yeni hedefler için olumlu geçişler sağlayacaksınız.

22 Şubattaki Dolunay ise; uzun zamandır içsel olarak yaşadığınız veya ailesel olarak geçirdiğiniz olumsuz negatif süreci bitirmekte. Geçmişinizdeki sıkıntıları tamamen geride bırakacağınız bir dönem olacak. Psikolojik anlamda biraz krizler yaşasanız da artık kesin kararlar verip adım atmanız konusunda bu Dolunay size destek verip, motive edecektir. Hayat yolunuzda ilerlemeniz açısından kendinizi psikolojik ve zihinsel anlamda kendinizi hazır hissedeceksiniz.

Sağlık olarak soğuk algınlığı, enfeksiyon ve mideye dikkat edin. Ufak tefek kalp sorunlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Ametist, hessonite taşı iyi gelecektir. 4,5,13,22 Şubat iyi enerji verecek olumlu günlerdir. 9,18,27 Şubat enerjinizin düşük olacağı ve dikkat etmeniz günlerdir.

Yarın Balık burcu.

Yorumlar 0