15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Yeni Yıl İçin Burçlara Göre En Doğru Hediye Seçimi

Sena Öğüt
22 Aralık 2016

Yeni yıl yaklaştıkça, sevdiklerimiz için yılbaşı hediyeleri aramaya başladık bile! Hepimizin bu heyecanlı gün için hediye almak istediği en az bir kaç kişi var. Eğer hala kime ne alacağınıza karar veremediyseniz, burçlar size yardımcı olabilir! Okumaya devam edin ve sevdiklerinizin burçlarına göre nelerden hoşlanabileceklerini keşfedin…

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

koc-burcu-hediye-popvizyon

Koç burçları maceraperestliğiyle bilinir. Özellikle uzun bir zamanını çalışarak geçirmişse tek ihtiyacı olan şey biraz tatildir. Siz de bu iki özelliği birleştirerek onlara bir kış tatili hediye edebilirsiniz!

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

boga-burcu-hediye-popvizyon

Boğa kadınları ve erkekleri güzellik ve lüksten hoşlanırlar. Dokunma duyuları da oldukça hassastır. Onlara alabileceğiniz en iyi yılbaşı hediyesi kesinlikle kaliteli bir şal veya atkıdan başkası değil!

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

ikizler-burcu-hediye-popvizyon

İkizler iletişim kurmayı severler. Onlar için en uygun renklerden birisi sarıdır. Ama yakın bir tanıdığınızsa kırmızı çok daha uygun olacaktır. Onlara kırmızı renklere sahip, şık mektup kağıdı ve zarfı alabilirsiniz.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

yengec-burcu-hediye-popvizyon

Yengeçler tam bir ev kuşudur! Bu sebeple onları evlerinde gördükçe mutlu edecek ve sizi hatırlatacak şık hediyeler tercih edebilirsiniz.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

aslan-burcu-hediye-popvizyon

Aslanlar ilgi odağı olmayı severler ve oldukça sosyal insanlardır. Siz de aslan burcu sevdiklerinize ışıklı telefon kılıflarından alarak sosyal medya için çok daha güzel fotoğraflar çekmelerine yardımcı olabilirsiniz!

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

basak-burcu-hediye-popvizyon

Başaklar oldukça utangaç kişilerdir ve yalnız zaman geçirmekten hoşlanırlar. Özellikle kitap okumak gibi entelektüel akitiviteleri severler. Siz de onlara sevdikleri tarzda romanlar hediye edebilirsiniz.

Terazi (23 Eylül – 22 Kasım)

terazi-burcu-hediye-popvizyon

Teraziler sanatsever ve sosyal kişilerdir. Siz de onlara özel anlarını ölümsüzleştirebilecekleri bir mobil yazıcı hediye ederek mutlu edebilirsiniz!

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

akrep-burcu-hediye-popvizyon

Akrepler aşka düşkün ve bakımlı kişilerdir. Onlara hazırlayacağınız bakım veya güzellik seti en uygun hediyelerden biri olacaktır!

Yay (22 Kasım – 19 Aralık)

yay-burcu-hediye-popvizyon

Yay burçları seyahat etmeye bayılır. Onlar için şık bir bavul en iyi yeni yıl hediyesi olacaktır!

Oğlak (20 Aralık – 19 Ocak)

oglak-burcu-hediye-popvizyon

Oğlaklar kariyer odaklıdır ve enerjilerinin çoğunu işleri için harcarlar. Onlar için en uygun hediye ofisleri için şık aksesuarlardan başkası değil!

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

kova-burcu-hediye-popvizyon

Kova burçları ilginç hediyelerden hoşlanır. Onlar için akıllı saatler, son model hesap makineleri, son model kulaklıklar gibi elektronik hediyeler alarak şaşırtabilirsiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

balik-burcu-hediye-popvizyon

Balık burcu her zaman duygusal ve romantiktir. Onlara en uygun yeni yıl hediyeleri arasında çiçek ve parfümün yeri büyüktür!

Popvizyon Editörü / İngilizce Öğretmeni. Kedi velisi.
Yorumlar 0