15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Yeni Yılda Güzellik Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Sena Öğüt
30 Aralık 2016

2017’ye adım atmaya günler kala, sevdiklerimiz için hediyeler seçmeye başladık bile! Eminiz ki herkesin çevresinde en az bir kadın güzellik tutkunu! Makyaj malzemeleri, son teknoloji cilt temizleyiciler, bakım ürünleri gibi küçük sürprizlerin onları çok mutlu edeceğine eminseniz, önerilerimize göz atabilirsiniz…

Cilt Temizliğine Önem Verenlere

yeni-yil-hediyeleri-popvizyon

Foreo Luna Cilt Temizleme Cihazı

Cilt temizliğine ve bakımına önem veren kadınların en çok dikkat ettiği şey derinlemesine temizlenmiş bir cilttir. Ellerimiz her zaman cildimizi derinlemesine temizlemek için yeterli olmaz. Sevdiklerinize Foreo Luna Cilt Temizleme cihazından hediye ederek onlara ne kadar önem verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Daima Genç Görünmek İsteyenlere

yeni-yil-hediyeleri-popvizyon

Environ Colostrum Jel

Colostrum dogumdan sonraki annenin ilk sütü demektir. İnsan ve hayvanlarda doğumdan bir kaç gün boyunca sarımsı olarak akar. Bu süt cytokine antimikropial ajanlar ve peptitler içermektedir. Savunma sistemi için çok önemlidir. Tüm dünyada süt ve süt ürünleri insanoğlunun faydası için kullanılmaktadır. Siz de daima genç görünmek isteyen sevdiklerinize Environ ürünlerini hediye edebilirsiniz!

 Göz Makyajı Çılgınlarına

yeni-yil-hediyeleri-popvizyon

Urban Decay Moondust Far Paleti

Yeryüzünün ışıltılı renklerini içeren bilinmeyen bir dünyanın sekiz yeni tonu! Siz de göz makyajına önem veren sevdikleriniz için, efsane olmaya hazırlanan Urban Decay Moondust Far Paletini alarak onları şaşırtabilirsiniz!

Makyaja Yeni Başlayanlara

 

yeni-yil-hediyeleri-popvizyon

Clinique Boyner Fresh Makyaj Seti

Makyaj yapmaya yeni başlayan sevdikleriniz için en temel ve muhteşem parçalardan oluşan Clinique Boyner Fresh Makyaj Setiyle doğru bir başlangıç yapmalarına yardımcı olabilirsiniz!

Saç Bakımına Önem Verenlere

yeni-yil-hediyeleri-popvizyon

Balmain

Saçlarına önem veren sevdikleriniz için Balmain Unisex Saç Bakım Setini hediye edebilir ve saçlarına her baktığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Güzel Kokmayı Sevenlere

yeni-yil-hediyeleri-popvizyon

YSL

Son dönemlerin en gözde kokularından biri kesinlikle YSL Black Opium! Beyaz kahve akordu çevresinde gelişen parfüm, portakal çiçeği, beyaz misk ve pembe biberle zenginleştirilen bu kokunun seveni çok. Siz de parfüm meraklısı sevdiklerinize uygun bir hediye arıyorsanız, seçeneklerinizin arasına katabilirsiniz.

Yeni Yılda Güzellik Tutkunları İçin Hediye Önerileri

Popvizyon Editörü / İngilizce Öğretmeni. Kedi velisi.
Yorumlar 0