15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

YouTube’un HDR Videoları Samsung TV’de

Kemal Kayaoğlu
4 Ocak 2017

Samsung, YouTube uygulamasının genişletilmiş bir versiyonuyla dünyada ilk defa televizyonda YouTube’un küresel HDR içeriklerini destekleyeceğini duyurdu. YouTube, tüm 2016 Samsung Quantum dot TV’lerde ve UHD TV’lerde mevcut olacak ve Aralık ayından itibaren tüm dünyadaki izleyicilerle buluşmaya başlayacak.

Otomatik bir yazılım güncellemesiyle kurulumu gerçekleştirdikten sonra tüm 2016 Samsung Quantum dot TV ve UHD TV kullanıcıları, zengin içeriğin keyfini çıkarmak ve burada gezinmek için kolay bir yol sunan Youtube’un 4K kanalı üzerinden YouTube uygulamasının içindeki HDR kategorisini ziyaret ederek HDR içeriklere erişebilecek. Samsung Electronics Görüntüleme Birimi Başkan Yardımcısı Seline Han, “YouTube HDR’nin tüm dünyada ulaşılabilir olması ile biz de Samsung’da en iyi HDR izleme deneyimi sunmaktan ve kullanıcıların keyif alacağı geniş çaplı HDR içeriklerini desteklemekten büyük heyecan duyuyoruz.” dedi. Han, Samsung TV’lerin kullanıcılara tamamen evlerinin konforunda, onları içine alacak bir HDR izleme deneyimini yaşatacağını belirtti.

youtube-hdr-samsung-tv-1

Tanıtım ile eş zamanlı olarak YouTube uygulaması, MysteryGuitarMan ve Jacob + Katie Schwarz gibi popüler YouTube içerik sağlayıcılarının yeni HDR videolarını sunacak. HDR içerik sağlayıcılarının sayısının arttığı ve sayısız yaratıcının şimdiden HDR video içeriği ürettiği göz önüne alındığında, YouTube’un HDR desteğinin önümüzdeki yıl daha farklı tarzlarda teklifler sunması ve izleyicilerin talebini gerçeğe yakın bir izleme deneyimiyle karşılaması bekleniyor.

YouTube’un HDR Videoları Samsung TV’de

Popvizyon Erkekçe Editörü — Erkek dünyasına ait her şey!
Yorumlar 0