15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Antrede sonbahar dekorasyonu

Zeynep Özyazıcı
15 Kasım 2017

Unutulmaması gereken bir nokta var ki; evimize gelen misafirlerin, evimizin geri kalanı hakkında fikir sahibi olabilecekleri ilk yer antreler. Buranın dekorasyonunu çoğu zaman göz ardı etsek de, ilk bakış ilk karşılama olduğundan biraz daha özen göstermekte fayda var.

Sonbahar mevsiminde antreniz için ne gibi değişiklikler yada düzenlemeler yapabilirsiniz?

Karanlık ve dar antre çözümleri neler?

Başarılı bir sonbahar atmosferi yakalamak için nelere ihtiyacınız var?

Tüm sorularınızı, bu dosyamızda yanıtladık.

Sıcak bir atmosfer sağlamak için, keyifli detaylar şart.

Bunun için işinizi görecek büyüklükte bir sepet (hasır yada şu anda çok yerde rastlayacağınız metal sepetler) kullanabilirsiniz. Sepetinize dilerseniz şemsiye koyabilir, minderlerinizi dekoratif amaçla kullanabilir, büyük ev ağaçlarından yerleştirebilirsiniz.

Antrenizde dilerseniz bir dresuar, şifonyer yada bank tercih ederek, şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

Hasır çantanızın içine yerleştireceğiniz kuru çiçekler de, sonbahar dekorasyonu için destekleyici bir detay olabilir.Mevsim değiştiğinde çiçekleri değiştirerek kombini sürdürmeniz de mümkün.

Eğer karanlık bir antreniz varsa abajur, lambader, aplik gibi aydınlatmalardan faydalanabilirsiniz. İlave aydınlatma için bir iki ev feneri kullanabilirsiniz.

 

Antre dekorasyonunuzda kullanacağınız renklerin toprak tonları bej gibi nötr renklerde olmasına özen gösterin. Mevsimi yakalayn tonlardan sarı, turuncu, kahve gibi renklere de antrenizde yer verebilirsiniz.

Popvizyon Dekorasyon Editörü/ Öğretmen/ Anne