15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Babalar Günü Hediye Rehberi

Merve Ergüzel
17 Haziran 2017

Kabul ediyoruz, babalarımıza hediye seçmek bazen gerçekten zor olabiliyor. İşte bu yüzden Popvizyon Erkekçe olarak, işinizi biraz daha kolaylaştırmak için Babalar Gününde babanıza onu özel hissettirecek hediye önerilerimiz var.

Gelin bu harika seçeneklere bir göz atalım. Çünkü babanız bunu çoktan haketti bile!

Salvatore Ferragamo Çanta

 

Birbirinden farklı modelleri, şık tasarımları ve fonksiyonellikleriyle öne çıkan Ferragamo çantalar, babalarınızın günlük iş hayatında ve iş seyahatlerinde en yakın arkadaşı olmaya aday!

DESA Ayakkabı & Kemer

desa-1463052242_kes__fetmeyi desa-1463052269_macerayi

2017 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nda erkeklere yönelik ayakkabıdan cekete, kemerden cüzdana geniş bir ürün yelpazesi sunan DESA koleksiyonu, Babalar Günü için en ideal hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

NEW BALANCE Spor Ayakkabı

product photo shoot Camera Angles include: 2.Lateral,3.Medial,6.Right Sole

New Balance, Babalar Günü’nde sportmen ve koşucu babalara, performans koleksiyonları arasından Vazee Prism ile seslenirken; stil sahibi babalara da Made In Usa: Explore By Sea koleksiyonu ile farklı bir hediye seçeneği sunuyor.

Beats Solo Kablosuz Kulaklık

 

Mükemmel sesi yakalama tutkusunun kablosuz ifadesini babanız ile paylaşın. Beats Solo’nun  müzik zevkini özgürce yaşatan Solo Wireless aktif gürültü engelleme teknolojili kulaklığı her Babalar Günü’nde farklı ve kalıcı bir hediye arayışında olanları hedefliyor.

CRATE & BARREL Saat ve Kravat Kutusu

cratebarrel-1464778839_WatchTubeAVF15

Geniş ürün yelpazesinde yer alan hediye alternatifleri ile özel günlerin ilham kaynağı olan Crate and Barrel, Babalar Günü’nü özel kılacak öneriler sunuyor. Bunlardan biri ise özel yapım saat ve kravat kutusu.

W COLLECTION Takım Elbise

W_COLLECTION_1464960487

Modern erkeğin gardırobu W Collection, babalara rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan tasarımlarıyla çağdaş bir görünüm vadediyor. Ofis stilini sportif detaylarla ustaca zenginleştiren W Collection, Babalar Günü için birbirinden özel hediye alternatifleri sunuyor.

L’OCCITANE Bakım Ürünleri

54985_D1.jpg 45969_A1.psd 45966_A1.psd

Doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştüren L’Occitane’ın Babalar Günü için hazırladığı Cedrat serisinden seçilebilecek hediyeler ile babalar, en bakımlı günlerini yaşıyor.

‘Gift For You’ Kişiye Özel  Hediyeler 

Babanız için özel üretilen kutuların içine dilediğiniz ürünleri ekleyip, Babanızı farklı hediyeleriniz ile şaşırtabilirsiniz!

Popvizyon Yayın Yönetmeni / Uluslararası İlişkiler Uzmanı / Moda ve Dekorasyon Tutkunu & Anne
Yorumlar 0