15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Bahar Kokulu Bir Masa Hayal Edin!

Zeynep Özyazıcı
19 Mart 2018

Bahar mevsimini doyasıya yaşayabildiğimiz, güneşin kendini iyiden iyiye hissettirdiği, evlerimize baharın ferahlığının tazeliğinin girdiği şu günlerde çiçeklerin etkisi ile evlerimiz de canlılık tazelik katmak ister misiniz?

Sokaklarda her yanı saran bahar dalları, lalelerin sümbüllerin o hoş kokusunu evlerimize taşımak harika olurdu öyle değil mi? Peki bu güzelliği sevdiklerinizi ağırladığımız bir masada sunmaya ne dersiniz? O halde gelin neler yapılabilir birlikte inceleyelim.

01_ideenreich_Depot_Tisch

Bahar çiçekleri hiç süphesiz kahvaltı masalarına çok yakışıyor. Minicik kır çiçeklerini misafir peçetelerinize iliştirebilir, masa süslemesi için vazolarınızda kullanabilirsiniz.

03_ideenreich_Depot_Tisch

Çiçekler bir masayı olduğundan daha dolu, daha canlı ve neşeli gösterir. İster canlı olsun, ister kuru bir çiçek buketi, masanızda onlara yer açmayı ihmal etmeyin..

chocolate-fondue-feast-valentines-dayfloral-bouquet-valentines-day-tablerosegoldandpinktablescape-11summertablesettingyellownapkincloseupcraftberrybushcomVintagetablescapecraftberrybushvintagetablesetting-7

Çiçekli bir bahar masası hazırlarken, asla bir bütüne sadık kalacağınızı düşünmeyin. Çiçekler aynı zamanda çok iyi bir kusur örtücüdür. Misafirleriniz çiçeklerinin güzelliğine odaklanırlar, seçtiğiniz objelerin uyumuna değil. Bu yüzden de çiçekleri sergilemek için dilediğiniz formda, ebatta ve renkte vazolar tercih edebilirsiniz.

vintagetablesetting-2

Popvizyon Dekorasyon Editörü/ Öğretmen/ Anne