15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Bu Sonbahar İş Yerinizde Stilinizi Konuşturun!

Sena Öğüt
11 Ağustos 2017

Yazın son ayının içerisindeyiz ve haliyle sıklıkla gezdiğimiz online mağazalarda ve reyonlarda yavaş yavaş sonbahar ürünlerini görmeye başladık. Hal böyle olunca aklımıza ilk gelen şeylerden biri son baharda iş yerinde kullanabileceğimiz stil sahibi parçalar seçmekten başkası değil!

Sizler için bu sonbaharda iş şıklığını zirvelerde yaşamanız için seçebileceğiniz parçaları ve kombinleri bir araya getirdik. Sezonun trend olmaya aday parçalarından şimdiden edinebilir ve sonbahar gardrobunuzu yenilemeye başlayabilirsiniz. Okumaya devam edin ve sonbahara hazır olun…

 

Etek Şıklığı

Canlı renklerdeki farklı dokuları karıştırmaktan korkmayın! Tüvit, yün ve trikolarla muhteşem kombinler elde edebilirsiniz.

 

Kat Kat!

Kat kat giyme modası hıc kesmeden devam ediyor. Siz de bu trendle hem sıcak kalabilir hem de stil sahibi görünebilirsiniz!

 

Tam Takım!

Klasik gömlek-pantolon-ceket üçlüsü veya gömlek elbise-ceket-çizme ile tarzınızın farklı yanlarını ortaya koyarak göz doldurabilirsiniz!

 

Siyah Güzellik

Simsiyah bir görünüm her dönem geçerli! Farklı renk bir aksesuarla kombine canlılık katmak elinizde.

 

Çantanla Göz Doldur!

Sıradan bir kombini bile gösterişli bir çantayla bambaşka bir havaya bürümek çok kolay!

 

Desen Mükemmelliği

Siyah beyaz uyumunu en güzel gösteren desenlerden biri kazayağı! Kullanalım, kullandıralım. Ancak modernlikten klasiğe dönmemeye dikkat! Doğru aksesuarlar ve saç modeliyle önünüze geçebilecek kimse yok.

 

Cool Ol!

Rahat ve farklı olmak istiyorsanız, farklı parçaları bir araya getirmekten çekinmeyin.

 

Çalışkan Kız!

Düz kesim pantolon, topuklu ayakkabı ve beyaz gömlekle yapacağınız kombinler sizi hem rahat hissettirir hem de kullanacağınız aksesuarlarla tarz görünmeniz kolay bir hal alır!

 

Sıcak Bir Gün

Yün pantolon, farklı kesim yün kazak ve aksesuarlar! Sonbahar şıklığı için başka neye ihtiyacın var ki?

 

Favori kombininiz hangisi? Bizimle paylaşın!

Popvizyon Editörü / İngilizce Öğretmeni. Kedi velisi.