15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Erkek Aksesuarlarına Lüks Dokunuş: House Of Gallants

popvizyon
Yazan popvizyon
1 Şubat 2018

İsmini İngiliz aristokrasisinden esinlenerek alan The House Of Gallants, maskülen dokunuşları ,centilmenlik, yiğitlik, özgürlük ve güç gibi kavramlar ile birleştirdiği koleksiyonuyla, Cesur ve güçlü bir erkeğin yanı sıra, aynı zamanda zarif, stil sahibi ve kalite arayışında olan “modern centilmen”lere, tarzlarına fark yaratacak aksesuarlar sunuyor.

Geleneksel el işçiliği ruhunu, değişen ve gelişen moda trendleri ile birleştiren The House Of Gallants, 18 ayar altın ve gümüş gibi değerli madenlerin, el yapımı deriler, organik malzemeler, özel kesim taşlar ve pırlantalarla şekillendiği ‘sınırlı sayıda’ özgün tasarımları ile erkek aksesuarlarına farklı bir bakış açısı geliştiriyor. 

 

14K KIRMIZI ALTIN KAHVERENGİ PIRLANTA: 0.05 CT. Kullanılan Koç Boynuzu figürü cesareti ve atılganlığı simgeler

 

18K ALTIN 925 GÜMÜŞ EL ÖRGÜSÜ YAYLI BİLEKLİK – Kullanılan gürz figürü gücü sembolize eden bir savaş aletidir.

 

18K KIRMIZI ALTIN PIRLANTA: 0.24 ct. 925 GÜMÜŞ DÖVME İŞİ – Kullanılan “koç başı” figürü, Zeus’un liderliğini simgeler.

 

İngiliz aristokrasisinin yüzyıllardır devam eden sofistike şıklığını, mitolojik hikayeler ve modern çizgilerle birleştiren The House Of Gallants, değerli taşların ve madenlerin ince bir zanaatkârlıkla hayat bulduğu bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda, tasarımlarının maskülen detaylarla ve savaşçı öğelerle birleştirildiği; güçlü, egzotik, sade ve şık ürünleriyle modern zaman erkeğine özgün bir bakış açısı sunuyor.

 

18K KIRMIZI ALTIN 925 GÜMÜŞ PIRLANTA: 0.42 ct. FİL DİŞİ ZEMİN Kullanılan “çift at başı” figürü, asil karakteri simgeler.

 

18K KIRMIZI ALTIN 925 GÜMÜŞ BEYAZ DENİZ KABUĞU TAŞ Kullanılan kılıç kabzas figürü, korumayı ve korunmayı simgeler.

 

14K ALTIN 925 GÜMÜŞ PIRLANTA: 0.40 ct. SİYAH Kullanılan geyik boynuz figürü, iktidar ve egemenliği simgeler.

 

Koleksiyonda ağırlıklı olarak kullanılan boynuz ve türevi soyutlamalar; Antik Çağ ritüellerine dek uzanarak, kazanılan zaferlerle düşmanın gücünü elde etme ve bu güç sembolünü üzerinde taşıma metaforuna gönderme yapıyor. 

Antik Çağ’dan günümüze uzanan bu semboller, ve tarihten günümüze kadar bir statü göstergesi haline gelen erkek aksesuarları The House Of Gallants‘ın modern vizyonuyla tasarlanarak her yaş grubundan özgün bir çizgiye sahip erkeklere hitap ediyor.

 

Cevşen Kolye / 18K KIRMIZI ALTIN 925 GÜMÜŞ ABANOZ AĞACI – Açılır kapanır aksam

 

18K KIRMIZI ALTIN 18K BEYAZ ALTIN SİYAH MİNE İŞÇİLİĞİ (GÖZLER) Kullanılan koç başı figürü, liderliği simgeler.

 

18K KIRMIZI ALTIN PIRLANTA: 0.20 ct. KAHVERENGİ PIRLANTA: 0.07 ct. Kullanılan mızrak figürü, hedefe ulaşmayı simgeler.

 

Kalite ve estetikten ödün vermeden hayata geçmiş ve bunu prensip edinmiş The House Of Gallants, kol düğmesinden kravat iğnesine, bileklik ve yüzükten, kolyeye uzanan geniş ürün yelpazesiyle beraber; el yapımı deri ürünler ve özel yapım tespih koleksiyonuyla da mücevher sektöründeki yeni trendlere ev sahipliği yapıyor. 

 

Detaylı bilgi için; House Of Gallants web sitesini ziyaret edebilir, veya  (212) 232 13 13 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.