15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Kış dekorasyonu için öneriler

Zeynep Özyazıcı
7 Aralık 2017

Havalar soğudu. Haliyle neredeyse günün büyük kısmını evlerimde geçiriyoruz. Soğuk kış günlerinin her ne kadar çetin koşulları zorlukları olsa da, sıcak evlerimizde dinlenmenin keyfi de bambaşka.

Evi kış mevsimine göre giydirme konusunda neler düşünüyorsunuz. Hadi önerilerimize göz atın!

 

Kışın en soğuk günlerinde sıcak bir dekora ihtiyaç duyabilirsiniz. El örgüsü battaniyeler bu sezon da oldukça trend. Eğer örgü biliyorsanız 1-0 öndesiniz. Dilerseniz satın aldığınız battaniyelerinizi koltuk şalı olarak yada yatak odanızda kullanabilirsiniz. Oturma grubunuzda kullanmak üzere sezondaki yumuşak dokulu throwlara göz atmayı da ihmal etmeyin.

Kırlentleri de unutmamak gerek. Sıcak bir etki için, kırlent kılıflarınızı kadife dokulu kırlent kılıfları ile değiştirerek kış dekorasyonuna uyumlu bir hava yakalayabilirsiniz.

Kış mevsimine uygun aksesuarlar da eve sıcaklık katan detaylardan. Mağazalarda da şu sıra sıklıkla rastlayacağınız kar küreleri, geyikler, kardan adamlar, çam ağacı figürleri.. Seçenek oldukça fazla. Size evinize en uygun olanını seçmek kalıyor.

 

Mumlar bu mevsime uyan en zarif aksesuarlar. Güneş ışığından yeterince faydalanamadığımız kış günlerinde mumlar kullanarak hem aydınlık ferah bir ortam yaratabilir, hem de hoş bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Popvizyon Dekorasyon Editörü/ Öğretmen/ Anne