15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Konsol/ dresuar üstü nasıl dekore edilir?

Zeynep Özyazıcı
11 Şubat 2018

Konsol üstleri nasıl dekore edilir?

Bazen evde değişiklik yapmaya ihtiyaç duyuyor fakat işe nereden başlayacağımız konusunda kararsız kalabiliyoruz.. Halbuki sadece konsol yada dresuar üzerindeki aksesuarları değiştirerek de eve bambaşka bir hava katmak mümkün olabiliyor..

Canlı çiçeklerin, her daim iyi fikir olduğunu, yeşilin bize enerji verdiğini, ortamın havasını bir anda değiştirdiğini unutmamak gerek!  Haftanın her günü için farklı bir çiçek seçebilir, veya sürekli kullandığınız vazonuzu değiştirebilirsiniz. Yanına koyacağınız tablolar, çerçeveler (mevsime uygun posterler yada sevdiklerinizin fotoğrafları olabilir) mumluklar, mevsime uygun aksesuarlar ve sevdiğiniz objelerle, evinizde tamamıyla yeni bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

01_Ideenreich_Pomballon_hoch01_Ideenreich_Sideboard_Bloomydays_hoch04_Ideenreich_Sideboard_Bloomydays_doppel06_Ideenreich_Sideboard_Bloomydays_doppel07_Ideenreich_Sideboard_Bloomydays_hoch05_Ideenreich_Sideboard_Bloomydays_hoch07_Ideenreich_dritteradvent_hoch10_Ideenreich_Sideboard_Bloomydays_doppel07_Ideenreich_Roomtour_Bloomydays_hoch09_Ideenreich_Sideboard_Bloomydays_hoch

Popvizyon Dekorasyon Editörü/ Öğretmen/ Anne