15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Paloroid fotoğraflarınızla hazırlayabileceğiniz 3 orjinal dekor

Zeynep Özyazıcı
17 Haziran 2017

Kabul etmeliyiz ki, her ne kadar dijital çağda yaşıyor olsak da fotoğrafları elimize alarak, dokunarak bakmanın tadı, hazzı bir başka. Bu yüzden baskı fotoğraflar imdadımıza koşuyor, ve bize her anı hızlıca bastırmanın keyfini yaşatıyor. Peki onlarca paloroid fotoğrafı bir kutuya koyup kaldırmak mı daha cazip geliyor, yoksa göz önünde tutmak mı?

Eğer tercihiniz ikincisiyse neler yapabileceğinize bir göz atmaya ne dersiniz?

Fotoğraflarınız sayıca fazlalar. Dolayısıyla sergilemek için mutlaka büyük bir duvara ihtiyacınız olacak. En uygun yeri belirleyip hizalı bir şekilde sabitleyin. Ve çevresini dekore edin.

İkinci bir yöntemse, bir kuru ağaç dalından yardım almak. Bu şekilde de fotoğraflarınız hem ev dekorasyonunuza uyumlu hem de çok sık duracaklar. Ağaç dalından sarkıtacağınız iplere mandal yada farklı bir yöntemle fotoğraflarınızı tutturabilir, uygun bir duvarda eserinizi sergileyebilirsiniz.

Bu seçenekse aynı zamanda harika bir hediye seçeneği olacaktır. Bunun için bir tel, atı durumdaki bir halka, yada boş bir çerçeve işinizi görecektir. Kurdele ve çiçeklerle eserinize romantik bir hava katabilir, yatak odanız yada salon duvarınızda sergileyebilirsiniz.

Popvizyon Dekorasyon Editörü/ Öğretmen/ Anne