15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Pokemon Go Çılgınlığı Devam Ediyor !

Özkan Özcan
14 Haziran 2017

Niantic şirketi tarafından aylar önce açıklanan ve büyük süprizlerin olacağı iddia edilen Pokemon Go yaz etkinliği dün itibari ile başladı. Pokemon go oyununa olan ilgiyi arttırmak isteyen şirket bu etkinlik ile beraber bunu başarmayı planlıyor. Etkinlik kapsamında dünya çapındaki tüm Pokemon Go kullanıcıları çeşitli fırsatlardan yararlanabilecek. Uzun zamandır merakla beklenen Pokemon Go yaz etkinliği bu hafta boyunca devam edecek.

Niantic  tüm dünyada Pokemon Go oyununa sahip olan kullanıcılara bir e-mail yolladı. Yollanan bu mailde Pokemon Go yaz etkinliği ile ilgili ayrıntılı bir bilgi verildi. Kullanıcılara etkinlik boyunca karşılarına çıkacak fırsatlar ayrıntılı bir şekilde anlatılırken, etkinliğin sadece 1 hafta süreceği de açıklandı.

Pokemon Go yaz etkinliği 20 Haziran tarihine kadar devam edecek. Bu süre boyunca oyunda satın alma bölümündeki ürünlerin bir çoğu da indirimli olacağı öğrenildi. Eğer Pokemon Go oyununu sevenlerden biri iseniz bu fırsatı kaçırmayın. Etkinlik sadece 1 hafta boyunca kullanıcılar tarafından faydalanılabilecek.