15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Sonbahar dekorasyonuyla ilham veren bir ev

Zeynep Özyazıcı
8 Kasım 2017

Sonbaharı buram buram hissedeceğiniz, her köşesinden ilham alabileceğiniz bir evdeyiz. Antreden salona, yatak odasından mutfağa kadar mevsimsel dokunuşlarla hayat bulan bu eve, emimiz sizler de hayran kalacaksınız.

Hazırsanız minik turumuza başlayalım.

Antrede yer alan minik dresuarın üstünü mevsimin gözdesi balkabakları süslüyor. Mumlar bu mevsim olmazsa olmazınız. Sıcak bir etki yaratmak için onları bolca kullanabilirsiniz. Yazdan kalma hasır çantalarınızı ise, kuru çiçeklerle bir anda sonbahar havasına sokabilirsiniz.

 

Mutfakta evyenin hemen arkasında mevsime uygun başaklar dikkat çekiyor. Bu minik dokunuş, istenilen etiyi sağlamada oldukça başarılı olmuş.

Antrede rastladığımız balkabaklarına salonda da rastlıyoruz. Orta sehpa yada yemek masalarının üstü, dekoratif düzenlemeler için birebir.

 

Serin havalar sıcak atmosferler ister. Evlerimizde hobilerimize göre içlerini yünler, kitap ve dergiler, ağaç kabukları ile doldurduğumuz sepetler yerleştirebiliriz. Kanepe üzerine atılmış battaniye ve sıcak tutan polar, kaşe veya kaşmir şallar, sonbahar renklerine bürünmüş minderler bize istediğimiz havayı verecektir. Sonbahar atmosferini yakalamak için yumuşak dokulu throw yada yastıklar size son derece gerekli.

Popvizyon Dekorasyon Editörü/ Öğretmen/ Anne