15 arrow 1 bullet 1 4000 1 1 fade https://www.popvizyon.com 300 4000

Yemek masanızda sonbahar dokunuşları

Zeynep Özyazıcı
10 Kasım 2017

Yakında evinizde bir davet mi vereceksiniz? Sonbahar tonlarında sıcacık bir masa konsepti mi hayal ediyorsunuz? O halde bu yazımız tam size göre.

Sonbaharın sıcak tonlarından ilham alarak siz de evinizde unutulmayacak bir masa hazırlamak, misafirlerinizi şaşırtmak isterseniz yazının devamını inceleyin.

 

Masanızın orta kısmına yerleştireceğiniz bir sunum tahtasının üzerine yerleştireceğiniz, mumlar kırmızı elmalar ve kuru dallarla şahane bir sonbahar atmosferi yakalayabilirsiniz. Dilerseniz bu görünümü farklı materyaller ile zenginleştirebilir yada değiştirebilirsiniz.

 

Balkabağı bu mevsimin gözdesi. Balkabağı kullanarak hazırlayacağınız bir masa, mevsime yakışır özellikte olacaktır. Dilerseniz süs şeklinde olanları da tercih edebilirsiniz. Mumları ve kuru dalları yine unutmuyoruz.

Daha sıcak bir karşılama için misafirlerinizin isim kartlarını yaprak konseptli düşünebilirsiniz. Yada misafir sandalyelerinize kuru dallarla süslemeler yapabilirsiniz.

Masanızda kullanacağınız tekstil ürünlerinin sıcak tonlarda ve bej, kahverengi, sarı, turuncu renklerde olmasına özen gösterin. Dilerseniz ekoseli desenler de kullanabilirsiniz.

Popvizyon Dekorasyon Editörü/ Öğretmen/ Anne